pá 26.1.2018 | Lukáš Foff

Mladší dorostenci zvládli třetí třetinu se Zlínem a zvítězili 3:0

Hradečtí mladší dorostenci vezou tři body z Moravy. Vítězství 3:0 sice působí jako pohodová záležitost, nicméně opak byl pravdou. Utkání s Ševci bylo až do 54. minuty nerozhodné, jenže přesilovou hru využil Jakub Naar a donutil Zlín v závěru riskovat. Berani odvolali brankáře a uklidňující trefu obstaral Matyáš Budina. Devět vteřin před koncem pak přesnou střelou pod horní tyč ještě upravil skóre na konečných 3:0 pro Mountfield HK Daniel Šedivý.

Petr Luštinec (Mountfield HK):
V utkání jsme chtěli navázat na dvě třetiny z předešlého dne. Čtyřicet minut se hrál hokej, kde byly vidět pěkné akce z obou stran. Poctivě se bránilo, hrálo se nahoru – dolů. Bohužel bez brankového efektu. Dobře chytali brankáři na obou stranách. V závěru třetí třetiny se nám podařilo vstřelit branku při přesilové hře. Následně jsme využili power-play domácích a vzápětí upravil konečný stav Daniel Šedivý nádhernou střelou na konečných 0:3. Odjíždíme z tripu se dvěma vítězstvími a klukům patří pochvala za odmakané zápasy.