so 12.1.2019 | Anna Marie Kokrhounová

Na Kladně se dorostu nedařilo. Po špatné první části prohrál 2:5

Špatný vstup do zápasu prožil hradecký dorost, když v první třetině inkasoval od Rytířů hned pětkrát. Četná vyloučení v druhé periodě navíc Východočechy brzdila ve snaze vyrovnat, stav utkání však ještě v závěru dvěma góly dokázal korigovat Matyáš Budina. Hradečtí následně urvali alespoň bod v nadstavbovém prodloužení, na dobré domácí utkání proti Plzni ale nenavázali.

Mario Žalčík 42 22 0 22 100,00 0 0

Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a také navázat na čtvrteční zápas. Bohužel, začátek duelu se nám ale vůbec nepovedl a výsledek třetiny byl pro nás katastrofický. Po domluvě o první přestávce jsme se zvedli a dokázali se vyrovnat s hrou soupeře. Ve třetí části jsme navázali na zlepšenou hru ze druhé třetiny a podařilo se nám upravit stav na 5:2. Odměnou za zlepšenou hru nám byla výhra v nadstavbě za jeden bod.