pá 9.12.2022 | Eva Šafranková

Junioři srovnali z 0:3 na 3:3, s Litvínovem ale padli 4:5

Zápas se zpočátku pro Hradec nevyvíjel vůbec dobře, po první třetině totiž prohrával již o tři branky. V prostřední dvacetiminutovce se však vzchopil a dokázal vyrovnat, ačkoliv si musel čtyřikrát odpočinout na trestné lavici. V podobném duchu se nesla i třetí část, tentokrát se ale více provinil Litvínov. To mu na produktivitě neubralo, ba naopak. Během necelých šesti minut vstřelil dva góly a o vítězi bylo víceméně rozhodnuto. Na rozdíl jediné branky 26 vteřin před koncem utkání ještě snížil Matěj Leden, ale na větší zdramatizování se Lvi už nezmohli. S Vervou tak prohráli 4:5.

Jan Kasal 59 33 5 28 84,85 0 0

Chtěli jsme navázat na poslední utkání v Pardubicích, ale to se nám bohužel nepodařilo. Celý zápas nás srážely hrubé individuální chyby, které soupeř potrestal. Musíme se z nich poučit a do sobotního utkání vstoupit úplně jinak.