Fanoušci
pá 1.6.2018 | Klub

Staňte se fan ambasadorem Mountfieldu HK v Lize mistrů

Podruhé za sebou se Mountfield HK kvalifikoval do Champions Hockey League. Kromě šance vidět pod Bílou věží atraktivní soupeře, mají příznivci hradeckého klubu ještě další zajímavou možnost v podobě dalšího ročníku projektu Fan Ambassadors. Fanoušci mužstev, které se prestižní soutěže zúčastní, se mohou stát ambasadory svého celku a získat atraktivní ceny!

Po úspěchu celé akce v posledních dvou sezónách se vedení Champions Hockey League rozhodlo pokračovat dalším ročníkem této akce. Co konkrétně tento projekt od fanoušků očekává? Ambasador se bude pravidelně účastnit utkání Ligy mistrů v domácích kláních svého mužstva a sdílet své zážitky z nich na sociálních sítích, kam by měl přidat také předem stanovený hashtag. Příspěvky mohou zachycovat například atmosféru při zápase či emoce, které příznivci klubu během duelu prožívají. Účastníci jednotlivých týmů se také mohou vyzývat mezi sebou navzájem a na dálku tak spolu soupeřit. Rovněž plní další úkoly, které soutěž zadá.

Za svou účast se ambasador dočká řady odměn. Především má zajištěné dvě vstupenky na všechny domácí zápasy svého týmu v Lize mistrů. Zároveň dostane speciální dres, ve kterém může podporovat mužstvo a rovněž se osobně setká s nejproduktivnějším hráčem celku. Kromě těchto benefitů je také ve hře zájezd pro 2 osoby na finále celé soutěže, který získá celkový vítěz mezi všemi ambasadory.

A jak se do této vzrušující kampaně přihlásit? Nutné je vyplnit patřičný formulář na webových stránkách Ligy mistrů, kde se můžete o soutěži dozvědět také další zajímavé informace. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 24. června 2018. Po tomto datu porota rozhodne o tom, kteří z přihlášených kandidátů se klání zúčastní.

Neváhejte a staňte se právě vy ambasadorem Mountfieldu HK!