Aktuální zprávy z klubu
so 9.6.2018 | Klub

Opět je tady Léto s Mountfieldem! Hraje se o dres, permanentku či voucher

Soutěž, do které se může zapojit každý fanoušek Východočechů, letos startuje už počtvrté. Rozhodně je o co hrát – vítězové se mohou na sezónu 2018/19 vybavit originálním dresem z přípravného Mountfield Cupu, celoroční permanentní vstupenkou anebo třeba chystanou klubovou ročenku.

Stačí přitom tak málo! Pakliže se chystáte na dovolenou, ať už k moři, nebo do hor, nezapomeňte si do kufru přibalit také dres, šálu či cokoliv jiného s motivy hradeckého celku. S předmětem se vyfoťte, výsledek nám zašlete – a my jej zveřejníme. Fantazii se meze nekladou!

Stejně jako v minulých letech budou všechny fotografie fanoušků umístěny do facebookového alba, tentokrát s názvem „Léto s Mountfieldem HK IV“. O postupu do finále rozhodne počet „lajků“, které budou ostatní jednotlivým snímkům udělovat, přičemž čas bude až do úterka 31. července 2018 23:59.

Pět nejúspěšnějších fotografií se posléze podívá do týmové kabiny, kde sami hráči A-mužstva rozhodnou o finálovém pořadí a tím pádem o tom, která z nich je nejpovedenější. A jaká ocenění jsou nachystána?

  • Cena za 1. místo: Originální dres z Mountfield Cupu
  • Cena za 2. místo: Sezónní permanentka na stání
  • Cena za 3. místo: Voucher na nákup vstupenek na 1000 Kč
  • Cena za 4. místo: Klubová ročenka 2018/19
  • Cena za 5. místo: Klubový puk Mountfieldu HK

Kromě toho budou vybrané snímky zveřejněny v chystané ročence, kde bude několik stran věnováno právě hradeckým fanouškům.

Své fotografie můžete posílat na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz, či do zprávy na účet Mountfieldu HK na Facebooku. Nezapomeňte uvést vaše jméno, e-mail, telefon a krátký popis fotky (kde byla pořízena apod.).