Aktuální zprávy z klubu
út 5.6.2018 | Redakce

Královský ples i v roce 2019! Uskuteční se 8. února

Vzpomínky z posledního ročníku Královského plesu máte zajisté ještě stále v paměti a již nyní Vám můžeme oznámit, že pátý ročník této jedinečné události se bude konat 8. února 2019! Toto datum si zapište do svých diářů a přijďte si užít královský večer. Ples se bude již tradičně konat v kongresovém centru Aldis, kde na Vás bude čekat program v podobě setkání s hráči, soutěže, řady zajímavých vystoupení a mnoho zábavy.


Královský ples v Hradci Králové pořádá společnost Profesmedia s.r.o. pod záštitou hokejového klubu Mountfield HK. Budete mít opět možnost setkat se osobně s extraligovými hokejisty a prožít v jejich společnosti okouzlující večer. Čeká Vás bohatý doprovodný program a soutěž ve střelbě na branku, hlasování o nejsympatičtějšího hokejistu plesu a řada dalších. Svůj zážitek z večera si budete moci zvěčnit již v tradičním fotokoutku.

Pro více informací sledujte oficiální stránky na Facebooku a web www.kralovskyples.cz, kde budou zveřejňovány aktuální informace, podrobnosti týkající se programu a informace související s prodejem vstupenek na pátý ročník Královského plesu.

Cena vstupenek zůstává stejná jako v předchozím roce, tedy 350 Kč na stání, 400 Kč na sezení do velkého sálu.

Těšíme se na Vás!