Fanoušci
ne 22.7.2018 | Redakce

Mimo mantinely jako nová zábavná talkshow o Mountfieldu HK! První už 30. července

Skvělá příležitost pro fanoušky hradeckého hokeje! Budou se totiž moci zúčastnit sportovní zábavné talkshow, jejíž hosty budou zástupci Mountfieldu HK. Celá akce nese jméno Mimo mantinely a bude se konat vždy poslední pondělí v měsíci v divadelním klubu BB69 v Hradci Králové naproti Aldisu. První setkání je na programu v pondělí 30. července od 20:00, hosty moderátora budou lídr kabiny Petr Koukal, kondiční trenér Michal Tvrdík a hradecký odchovanec Filip Hronek.


Trojlístek atraktivních hostů z řad vedení klubu, A-mužstva i realizačního týmu bude odpovídat především na vaše zvídavé dotazy. Ty budete moci položit několika způsoby, hostům je pak položí přímo na místě moderátor celé talkshow. Pořad, který bude veden zábavnou formou, bude trvat přibližně 60 minut.

Moderátor bude na akci prostředníkem mezi diváky a hosty. Fanoušci se přitom nejen hráčů mohou zeptat na cokoliv, co souvisí s ním, hokejovou minulostí či aktuálním děním. A jak dotaz, který v pondělí 30. července v divadelním klubu BB69 zazní, položit?

Ptát se můžete přes facebookovou stránku Mimo mantinely, skrze e-mail vitekmartinec71@gmail.com nebo přímo na místě, na pokladně v BB69. Moderátor bude přímo během večera vaše dotazy hostům tlumočit.

Součástí talkshow bude také kapela, která zahraje hráčům píseň od jejich oblíbeného interpreta a bude hudebně doprovázet celý večer.

Vstupenky na akci v hodnotě 110 Kč jsou k dostání na několika místech: