Fanshop
po 3.9.2018 | Fanshop

Trička z nové kolekce jsou tady! Hradečáci, přijďte si pro ně do fanshopu

Už je to tady, Hradečáci. Do začátku sezóny ještě pár dní chybí, ale vy už se můžete chystat na boje v novém ročníku. Stejně jako hráči na ledě, ani my přípravu nepodceňujeme. A v prodeji už máme trička z nové kolekce pro nadcházející ročník 2018/19.

Přijďte se podívat na zcela nové designy s hradeckou tématikou. Vybrat si můžete trička s velkým portrétem lva nebo půleným nápisem Hradec. Žhavou novinkou je i motiv s nápisem Hradec Králové na straně červeného trička. A pozor! Myslíme na všechny. Máme varianty pro pány, dámy i malé Hradečáky.

Sledujete pravidelně novinky na e-shopu? Tak to vám jistě neunikly nové puky Společně za Hradec, hrnečky se stejným motivem a v neposlední řadě nové šály. Na jedné z nich najdete i motiv se siluetu nejlepšího města, a vy víte kterého…

Kromě nové kolekce pro vás tento týden pro vás máme ještě další čtyři důvody, proč vyrazit do fanshopu.

Zaprvé:

Získejte lehce podpis Jaroslava Pavelky nebo Sébastiena Pichého. Dorazte v úterý 4. září do fanshopu na autogramiádu těchto dvou hráčů a užijte si super hradecké odpoledne. Začínáme v 18 hodin a věřte, že to bude stát za to.

Zadruhé:

Ještě dřív než začne hokejová sezóna, začne malým fandům ta školní. Jste už vybavení? Ne? Tak zaběhněte do fanshopu. My máme připravené pastelky, propisky, sešity… Prostě všechno, co potřebujete, a navíc v hradeckých barvách. A k vašemu nákupu jako dárek přidáme originální rozvrh hodin, který nikde jinde nesežene.

Zatřetí:

Naše letní akce ještě nekončí a stále rozdáváme dárky. Přijďte si třeba pro tričko zdarma v naší akci 1+1. Vybírat můžete ze dvanácti motivů. Ale pozor, nabídka končí již tuto středu!

Sháníte dres na novu sezónu? K výprodejovým dresům navíc dostanete šálu zdarma. Ve fanshopu si můžete ještě připomenout léto a vybavit se na to babí. Když si koupíte hradecký ručník nebo osušku, přihodíme vám k tomu nafukovací míč nebo frisbee jako dárek.

Začtvrté:

Nestačí vám jen koukat na hokej a vyrazíte rádi přímo na led? Pak jste ve fanshopu správně. Vyprodáváme hokejové vybavení a jdeme až na krev. Brusle, rukavice, helmy, chrániče nebo vesty můžete pořídit až se 75% slevou. A stojí minimálně zato, abyste si ho šli prohlédnout. Nemyslíte?

Tak se u nás stavte. Těšíme se na vaši návštěvu. A aby vám nic neuniklo, sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru.