Fanoušci
so 17.12.2016 | Jan Vavřina

Čtveřice hokejistů se v pátek podepisovala ve Futuru

Blíží se Vánoce, hokejisté Mountfieldu HK mají nabitý program snad jako nikdy. I přesto si čtveřice z nich – Zdeněk Čáp, Stanislav Dietz, Jake Newton a Alexandre Picard – našla chvilku času a zavítala v pátek 16. prosince do OC Futurum, kde se všichni podepisovali nejen fanouškům hradeckého hokeje. Na všechno navíc bedlivě dohlížel maskot Mounty.

Autogramy se rozdávaly na kartičky, vlajky, do památníků a na další klubové předměty, ale také na kalendáře či plakáty, které byly na akci rovněž k dostání. Kromě toho si fanoušci mohli zakoupit vstupenky na III. ročník Královského plesu, jenž se koná 10. února v Kongresovém centru Aldis.

Návštěvníci akce se mohli hokejistů na cokoliv zeptat, autoři nejzajímavějších dotazů pak byli odměněni – obdrželi právě kalendář na rok 2017, nebo vstupenky na hokej. A jaký byl nejzajímavější dotaz na Stanislava Dietze? „Jestli někoho při derby zmlátím,“ směje se vytáhlý bek, kterému se podvečer strávený s fanoušky zamlouval. „Autogramiádu jsem si užil, tyhle akce mám rád. Lidí přijde vždycky hodně, pro ně to bylo super. Celkově to byla paráda,“ nechal se slyšet hráč s číslem 67.

Fotogalerie