Mountfield HK
Tiskové zprávy
st 16.3.2016, Jan Vavřina

Další opora pokračuje v Hradci! Mountfieldu HK se upsal Jiří Šimánek

Během základní části 2015/16 oznámil hokejový klub Mountfield HK, že se s několika svými členy dohodl na prodloužení vzájemné spolupráce. V průběhu play off je tady další taková zpráva, v Hradci Králové bude i nadále pokračovat asistent kapitána Jiří Šimánek! Ten podepsal na východě Čech novou dvouletou smlouvu.

René Vydarený, Roman Kukumberg, Ondřej Kacetl, Adam Courchaine, Marián Voda… To je jen výčet hráčů či členů realizačního týmu, kteří v právě probíhající sezóně stvrdili podpisem nové smlouvy svou spokojenost v Hradci Králové.

Nyní k nim přibyl další důležitý člen kabiny – asistent kapitána Jiří Šimánek. „Prodloužení spolupráce s Jirkou Šimánkem je pro nás logický krok k udržení lidské i sportovní kvality v našem mužstvu. I přes nepříliš vydařenou letošní základní část patří Jirka k nejzkušenějším hráčům, které budeme nutně potřebovat i pro další sezóny, a pevně věřím, že ke svým zkušenostem Jirka přidá i svoji produktivitu,“ říká k prodloužení spolupráce generální manažer klubu Aleš Kmoníček.