Fanoušci
út 4.6.2019 | Jan Brůna

Den Vody už v pátek opět s účastí hradeckých hokejistů

A-tým tráví probíhající dny na soustředění v Ústí nad Orlicí, kde se tvrdě připravuje na novou sezónu. Tradiční Den Vody, spadající letos na pátek 7. června, se však ani tentokrát nebude konat beze stopy hokejového klubu, a to díky čtyřem hradeckým juniorům.

Mountfield HK patří již několik let k partnerům akce Den Vody a jinak tomu není ani tento rok. Užít si den plný zábavy mohou lidé v pátek 7. června, již tradičně na Eliščině nábřeží mezi Muzeem východních Čech a Sokolovnou. Dopolední program je uspořádán především pro děti základních škol, ten odpolední a večerní jistě přitáhne i starší návštěvníky.

Ti budou moci zhlédnout vystoupení mažoretek a dalších tanečních skupin, součástí akce jsou i Karate show či koncerty. Fanoušky hradeckého hokeje by měl nejvíce zajímat stánek Mountfieldu, kde budou od 16 do 17 hodin na podpisy k dispozici čtyři hradečtí junioři – Petr Poppel, Jakub Naar, Daniel Šedivý a Vojtěch Síla.

Vyvrcholením celého dne bude oblíbený běh přes Trubačovu lávku, který se koná od 17:30 do 18:30. Závodu na kluzkých panelech se zúčastní i všichni mladí hokejisté. Přijďte je v soutěži podpořit a podívat se, komu se podaří po bosých nohou úspěšně zdolat 50 metrů dlouhou trať a koho naopak čeká studená koupel v Labi!

Podrobný program Dne Vody najdete na webových stránkách této akce.