Fanoušci
út 28.5.2019 | Redakce

Den dětí? Hradečtí hokejisté zavítají na Stříbrňák i do Librantic

I díky tomu, že první červen letos připadl na sobotu, přinese dětem nadcházející víkend spoustu možností. Pokud ještě nevíte, kam vyrazit, srdečně vás zveme na dvojici akcí s účastí Mountfieldu HK – sportovní dětský den v Libranticích a tradičně velké zábavní odpoledne s názvem Poklad na Stříbrném rybníku!

Na Stříbrném rybníku se v sobotu 1. června mezi 14. a 18. hodinou mohou děti i jejich rodiče těšit na spoustu zábavných, výchovných a dovednostních aktivit. Znovu u toho nebude chybět ani stánek Mountfieldu HK. Pro děti v něm budou připraveny soutěže, zastřílí si na branku a pod dohledem trenérů i maskota Mountyho bude po celé odpoledne probíhat i nábor do kurzu ledního hokeje.

Od 16 do 17 hodin se zároveň budou dětem podepisovat tři hráči A-týmu – Zdeněk Čáp, Mislav Rosandič a Lukáš Cingel. Další informace o akci naleznete na facebookové stránce Poklad na Stříbrném rybníku.

Druhou sobotní akcí je sportovní dětský den v Libranticích, ležících zhruba sedm kilometrů za Hradcem Králové. Na místním fotbalovém hřišti odstartuje program už úderem 10. hodiny, čas od 14 do 15 hodin pak bude patřit hradeckému hokeji. Návštěvníkům se budou podepisovat Michael Gaspar, Štěpán Matějček a Jaroslav Dvořák, hráči se zúčastní soutěží a proběhne i dražba hokejových artefaktů.