Rozhovory
st 25.2.2015 | Tomáš Borovec, Jan Vavřina

Druhým hostem Na tribuně! byl Jiří Vašíček, příště Jaroslav Kudrna

Nedávno přišel hokejový klub Mountfield HK s novým pořadem, který nese název Na tribuně! Jako první byl hostem trenér Peter Draisaitl, hned po něm přišel na řadu defenzivní pilíř jeho týmu, Jiří Vašíček. Ten mimo jiné odpovídal na dotazy fanoušků, které přišly přes sociální síť Twitter. Dalším hostem bude Jaroslav Kudrna a vy máte opět možnost se ho na cokoliv zeptat a ještě za to vyhrát hru NHL 2015!

Jiří Vašíček vybral jako nejlepší dotaz ten od Jiřího Zezulky, týkající se Vašíčkova syna a jeho "tance" při děkovačkách.

Ptejte se Jaroslava Kudrny i vy!

Otázku můžete položit prostřednictvím sociální sítě Twitter, podmínky jsou naprosto jednoduché. Stačí být fanouškem našeho účtu a ve svém dotazu, který musí být položen do neděle 1. 3. (23:59), použít hashtag pořadu #NaTribune. Na vybrané otázky hradecký střelec odpoví a určí, která z nich mu připadá nejlepší či nejoriginálnější.

Její autor bude odměněn hrou na PlayStation – NHL 2015. Autoři všech otázek, které zazní ve vysílání, navíc obdrží podepsanou kartičku Jaroslava Kudrny. A to je skvělá nabídka!

Všichni výherci se mohou stavit pro svou cenu na sekretariátu klubu.