Aktuální zprávy z klubu
čt 21.5.2009 | Michal Luňák

Fotbalové vítězství hradeckých hokejistů

V půlce tréninkové bloku suché letní přípravy sehráli hokejisté HC VCES Hradec Králové přátelské fotbalové utkání na hřišti Sokola Třebeš. Místního účastníka Okresního přeboru přehráli těsně 4:3. O své výhře rozhodli hokejisté zejména v prvním poločase, kde sestava vedená tvořivým Jiřím Kadlecem domácí hráče fotbalově školila a nebýt častých postavení mimo hru, vedení hokejistů bylo vyšší než poločasových 3:1. Do druhého poločasu nastoupila převážně mladá hradecká krev a toho Třebeš využila ke snížení stavu utkání. Nemuselo tomu tak však být, ale hradecký útočník Jan Kubišta očividně šetřil fotbalisty Třebše, jelikož jinak si jeho několik zahozených příležitostí ani vysvětlit nelze. Gólové úspěchy hokejistů zaznamenali nesmlouvavý střelec Martin Koudelka, bezchybně dorážející Daniel Volráb, chytře obstřelující kapitán Jaroslav Roubík a přesně zakončující Jan Hruška.