Aktuální zprávy z klubu
čt 13.3.2014 | Sanny Muharem

Hokejisté navštívili turnaj ve stolním hokeji na základní škole Úprkova

Trojice hokejistů klubu Mountfield HK ve složení Zdeněk Čáp, Michal Švihálek a Tomáš Rousek zavítala ve čtvrtek odpoledne na základní školu Úprkova v Malšovicích. Zde se totiž konal turnaj ve stolním hokeji, na jehož finále se přišli hráči A-mužstva podívat a rovněž předali ceny vítězům. Děti si taktéž mohly zažádat o podpis.

Čtvrteční odpoledne bylo pro děti ze základní školy Úprkova v něčem výjimečné. Nejen, že se zde konal turnaj ve stolním hokeji, ale na návštěvu přišli i hokejisté hradeckého Mountfieldu.

Na finálový duel a závěrečné vyhlášení se přišel podívat Zdeněk Čáp, Michal Švihálek a Tomáš Rousek. Všichni tři pak vyzvali vítěze, následně pak předali i ceny vítězům.

„Na dětech bylo vidět, že žijí hokejem. Jsme velmi rádi, že jsme jim mohli alespoň tímto způsobem zpříjemnit a zpestřit turnaj, snad nás také přijdou podpořit v bitvě o semifinále na domácí zápasy. My si toto odpoledne s nimi užili,“ konstatuje mladý bek Zdeněk Čáp.

Pokud se i Vy chcete setkat s hokejisty A-mužstva, dorazte v pátek 14. března od 17.00 hodin do obchodního centra Futurum, bude se zde totiž konat autogramiáda. Více podrobností naleznete ZDE.

Fotogalerie