Aktuální zprávy z klubu
pá 7.12.2012 | Sanny Muharem

Hokejisté navštívili základní školu Josefa Gočára

Páteční ráno bylo pro děti na základní škole Josefa Gočára poblíž zimního stadionu něčím výjimečné. Navštívili je totiž vybraní hráči A-mužstva Královských lvů. Celá akce se ještě nesla v mikulášském duchu, hokejisté rozdávali natěšeným dětem marcipánové čerty. Na zmiňovanou základní školu zamířil Jiří Hendrich, Šimon Macháň, Zdeněk Čáp a Vít Budínský, kteří zároveň zvali na sobotní duel s Mostem, na nějž je vstup zdarma.

Osm hodin. Zvonek zvonil, děti se seběhly do tříd. O chvilku později je ale navštívila vybraná čtveřice hráčů, kteří rozdávali marcipánové čerty. „Chceme nalákat co nejvíce diváků na sobotní hokej, při této příležitosti jsme jim dali dárek. Prvních 500 diváků při zápase s Mostem se také může těšit na malou sladkost,“ komentuje pracovník marketingového oddělení Jakub Malý.

Hráči postupovali z jedné třídy do druhé. „Snad z toho děti mají radost a podpoří nás, potřebujeme každého fandícího diváka,“ konstatuje hokejista Šimon Macháň. Jeho následně doplňuje i spoluhráč Vít Budínský: „Je to trochu taková vzpomínka na dětská léta,“ usmívá se čtyřiadvacetiletý forvard.

Hokejisté tak strávili na základní škole přibližně hodinu času. Již v sobotu v 17.00 hodin startuje utkání s Mostem, ve kterém jde Královéhradeckým o hodně. Potřebují získat tři body, přijďte se královsky bavit! Vstup je zdarma.