Aktuální zprávy z klubu
so 5.12.2015 | Lenka Jonešová

Hokejisté se fotili na II. ročník Královského plesu

Rok utekl jako voda a vy se tak můžete těšit na druhý ročník Královského plesu! Ten se i letos koná pod záštitou hokejového klubu Mountfield HK. Do vypuknutí této exkluzivní společenské události zbývají dva měsíce a pořadatelé proto pilně pracují na jejich přípravách. Jednou z nich bylo čtvrteční focení, kterého se zúčastnila čtveřice hradeckých borců – Jaroslav Bednář, Rastislav Dej, Tomáš Knotek a Karel Pilař.

Čtyřka hokejistů A-týmu se ve VIP prostorách FORTUNA arény zúčastnila oficiálního focení na plakáty a propagační materiály. A věřte, že bude na co koukat! Fotografie z průběhu focení si můžete prohlédnout na oficiálním facebooku akce.

Východočeská metropole vloni zažila historickou premiéru Královského plesu a nutno dodat, že premiéra to byla více než vydařená. Právě proto se na tuto jedinečnou společenskou událost v krajském městě můžete těšit i v roce 2016. Druhý ročník se opět uskuteční v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové, a to 12. února od 19:30.

Během slavnostní události budete mít jedinečnou příležitost potkat se a pohovořit s hokejisty A-mužstva, těšit se můžete také na vystoupení známého kouzelníka a komika Richarda Nedvěda, talk show se známými osobnostmi, módní přehlídku obchodu Havlíčkova 919, půlnoční překvapení, skvělou muziku, o kterou se postarají DJ‘s v malém sále a spoustu dalšího. Večerem bude provádět, hradeckým fanouškům dobře známý, moderátor Tomáš Borovec, o hudební doprovod se postará kapela Lucky Band.

Vstupenky na akci půjdou do prodeje v polovině prosince. Cena jednotlivého vstupného činí 350,- Kč sezení malý sál a 400,- Kč sezení velký sál. Aktuální informace naleznete na oficiálním facebooku akce nebo na webových stránkách www.kralovskyples.cz.