Fanoušci
pá 23.8.2019 | Natálie Fišerová, Jan Vavřina

Hokejový den 7. září: Zahájení sezóny a šampion v Hradci!

7. září to bude v okolí hradecké ČPP Arény a hlavně v jejích útrobách žít hokejem. Mountfield HK totiž naváže na předchozí roky a znovu uspořádá pro své fanoušky Zahájení hokejové sezóny, jehož součástí bude velká autogramiáda celého A-týmu. Nabité odpoledne pak přinese vyvrcholení, jaké tady ještě nebylo – zápas proti jednomu z nejlepších evropských týmů a trojnásobnému šampionu Ligy mistrů, Frölunda Indians!

Fanouškům již dobře známá akce Zahájení hokejové sezóny 2019/20 proběhne před druhým domácím zápasem Champions Hockey League, který bude zároveň generálkou na Tipsport extraligu. Přesně týden poté totiž do Hradce dorazí k prvnímu duelu liberečtí Bílí Tygři!

Zahájení hokejové sezóny se bude konat v sobotu 7. září od 13:00 v prostorách před ČPP Arénou. Na návštěvníky zde bude čekat nespočet aktivit a různá vystoupení. Fanoušci si mohou vyzkoušet Stiga hokej, jízdu na kárách nebo golf, své stánky budou mít na místě Teniscentrum, OC Futurum nebo Rodinné pasy a Senior pasy, které si připraví tradiční malování na obličej či opičí dráhu. Nejmenší návštěvníci si zajisté užijí radovánky na skákacím hradě, budou si také moci vyzkoušet hokejovou výstroj.

Ve 13:45 proběhne vyhlášení oblíbené soutěže Léto s Mountfieldem HK. I letos si na své přijdou milovníci piva, to jim totiž od 13:50 bude čepovat Radek Smoleňák. O deset minut později, ve 14:00, už bude hradecký kapitán sedět mezi ostatními spoluhráči u připravených stolů a začne hodinová autogramiáda A-mužstva. Po celou dobu akce bude na místě také Hitrádio Černá hora, které bude mít připravenu zábavu v podobě bumperballu nebo lukostřelby.

Na programu je také několik vystoupení, ve 14:10 se představí taneční skupina T-bass, dalším z nich je izraelská sebeobrana Krav Maga, která je plánována na 14:30. A ti co ji nestihnou, budou mít šanci ještě o hodinu později. Od 16:00 budou mít návštěvníci akce možnost vidět vystoupení karate Spartak HK.

Vyvrcholení hokejového dne nastane úderem 17. hodiny. Mountfield HK totiž odehraje poslední zápas před startem Tipsport extraligy. Prověrku bude mít přitom extra kvalitní. Čeká ho totiž trojnásobný vítěz CHL z let 2016, 2017 a 2019; a pětinásobný a zároveň úřadující mistr Švédska Frölunda Indians!
Fotogalerie