Aktuální zprávy z klubu
út 5.11.2013 | Sanny Muharem

Hráči juniorky trénují v reprezentační pauze s A-mužstvem

Už nedávno do extraligového kolotoče nakoukl útočník juniorského týmu Lukáš Nedvídek, nyní dostali při tréninku příležitost i další mladíci Královských lvů. Tréninky zkraje týdne v reprezentační přestávce absolvují s mužstvem Matěj Suk, Dominik Rejl, Michal Procházka, Martin Matějček a Martin Bartoň. Tito benjamínci se tak pokouší trenérům předvést, co v nich je. Na reprezentační sraz už naopak odjeli René Vydarený, Peter Mikuš a Karel Plášil.

Reprezentační přestávka začala. Vzhledem k tomu, že někteří hráči mužstva odjeli na reprezentační srazy, v tréninku dostali příležitost mladíci Královských lvů.

„A-mužstvo potřebovalo doplnit tréninkovou sestavu, proto jsme vybrali některé hráče z juniorky. Věřím, že je to pro kluky další motivace zlepšovat se a budou na sobě neustále makat. Myslím, že konfrontace s extraligovými hráči je pro ně hodně zajímavou zkušeností,“ konstatuje šéftrenér mládeže Tomáš Martinec.

Tréninky s ostřílenými borci si pochvaluje i nejlepší střelec juniorky Michal Procházka. „Je skvělé dostat takovou možnost!“ začíná mladý hráč. „I když je to jen na pár dní, tak jsem za to moc rád. Tyto tréninky každému z nás dají hodně zkušeností, které se pak následně pokusíme zužitkovat,“ pokračuje Procházka.

Fotogalerie