Aktuální zprávy z klubu
čt 3.7.2014 | Klub

Hradec hlásí další příchod. Útok posílí talentovaný Ondřej Kopta

Hokejový klub Mountfield HK, a.s. hlásí další posilu. Do Hradce Králové přestupuje z Plzně teprve devatenáctiletý útočník Ondřej Kopta. Pod Bílou věží podepsal talentovaný hokejista víceletý kontrakt.

Kopta je členem širšího reprezentačního výběru a bude bojovat o účast na světovém šampionátu do dvaceti let. Jako junior sbíral zkušenosti také v zámoří, kde působil dvě sezóny.

Vedení hradeckého klubu vidí v Koptovi velkou devízu do budoucna. Generální manažer klubu Ing. Aleš Kmoníček s ním počítá nejen do juniorského týmu, ale především do A-mužstva, kde by se měl díky svému talentu v dohledné době prosadit.

„O Ondru jsme měli zájem již delší dobu. Jsem rád, že se nám to podařilo dotáhnout jeho přestup do zdárného konce. Je to hráč, který má velké předpoklady se v dohledné době prosadit trvale do A-týmu a pravidelně nastupovat v extralize, což však záleží pouze na něm a jeho výkonech. Zároveň je to stěžejní hráč pro juniorku na naší cestě do extraligy,“ říká generální manažer Aleš Kmoníček.

K prvnímu týmu se Ondřej Kopta připojí po dovolené koncem července.

FOTO: Juniorský hokej CZ/SK