Aktuální zprávy z klubu
po 12.3.2012 | Petr Neckař

Hradečtí mladí hráči obsadili na turnaji druhé místo

V Hradci Králové se 11. března konal turnaj žáků třetích tříd o putovní pohár náměstka primátora. Účastnily se ho týmy: HC VCES Hradec Králové, HC Bílí Tygři Liberec, HC Slavia Praha, BK Mladá Boleslav a HC Mountfield České Budějovice. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen hráč z týmu HC VCES Hradec Králové Petr Moravec. Hradečtí hokejisté skončili druzí, první místo vybojovali hráči Liberce.

„Naši kluci nastoupili k prvním zápasům na velkém hřišti. Zkoušku hokejové dospělosti složili na výbornou. Do Hradce Králové přijely týmy, které v hokeji budí respekt, naši borci se ovšem nezalekli a završili hokejovou sezónu krásným druhým místem. V posledním zápase, který byl dle očekávání finálovým, chyběl jen krůček k vysněným zlatým medailím," uvedl Martin Táborský, vedoucí trenér sportovních tříd klubu HC VCES Hradec Králové.

Dodal, že při závěrečném vyhlášení, kterého se zúčastnil náměstek primátora pro rozvoj města Hradce Králové PaedDr. Jindřich Vedlich, nechyběly medaile pro všechny týmy, dorty, diplomy a sošky pro nejlepšího střelce, nejlepšího brankáře a nejužitečnějšího hráče turnaje. Hodnotné ceny věnovala firma Easton. „Potěšilo nás uznání a poděkování všech zúčastněných týmů za skvěle zvládnutou organizaci turnaje," doplnil Martin Táborský.

Výsledky:
HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ - BK MLADÁ BOLESLAV 6:2
Branky: Sodomka 2, Táborský, Beneš Matěj, Moravec, Jerman

HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ - HC SLAVIA PRAHA 4:2
Branky: Moravec 2, Sodomka, Souček

HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ - HC MOUNTFIELD ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:3
Branky: Jerman

HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ - HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 1:1
Branky: Tomášek

Sestava HC VCES Hradec Králové:
Tichý Jakub, Baše Filip - Černý Adam, Táborský Šimon „C", Sodomka Matyáš, Telenský Ondřej, Němec Pavel - Jerman Jakub, Beneš Michal, Beneš Matěj, Pinka David, Řehák Jakub - Tomášek Štěpán, Moravec Petr, Souček Milan, Kodym Jakub, Kulhánek Tadeáš.