Aktuální zprávy z klubu
út 25.10.2016 | Jan Vavřina

Jake Newton jezdí vozem BMW 116i od Stratos Auto

Společnost Stratos Auto, partner hokejového klubu Mountfield HK, poskytl zbrusu nový vůz BMW 116i nejčerstvější hráčské akvizici A-týmu Jakeovi Newtonovi. Ten si jej převzal v minulém týdnu, nyní v něm již brázdí silnice v Hradci Králové.

Zapůjčení automobilu americkému zadákovi komentuje zakladatel, majitel a jednatel společnosti Stratos Auto Martin Strakoš. „Libí se mi, jak Jake Newton hraje a jsem rád, že právě on jezdí s naším vozem BMW. V právě probíhající sezóně mu přeji mnoho úspěchů,“ říká Martin Strakoš.

O společnosti Stratos auto

Stratos Auto vám přináší profesionální služby při prodeji i servisu osobních vozů značky BMW a užitkových vozů Fiat Professional a Iveco. A nemusíte být nutně jen z okolí Hradce Králové, Pardubic a Prahy. Ochotně se o vaše auto i o vás postará, ať jste odkudkoliv. Vyškolení specialisté pro vaši spokojenost udělají maximum. Plně vám je k dispozici profesionální servisní zázemí včetně klempírny a lakovny pro případ nepříjemné události.

Vybíráte nové auto? Potřebujete opravit vaše auto značky BMW, nebo užitkové auto Fiat či Iveco? S důvěrou se na Stratos Auto obraťte. Nebo potřebujete jen s něčím poradit? Kontaktujte Stratos Auto! Pro více informací navštivte www.stratosauto.cz.