Žáci
po 26.9.2022 | Jan Vavřina

Kurz ledního hokeje má za sebou první trénink. Nábor pokračuje

Ve čtvrtek 22. září se rozjel letošní ročník Kurzu ledního hokeje, který poběží až do konce sezony 2022/23. Opět nabízí pravidelně dva tréninky týdně (ve čtvrtek od 17:45 do 18:45 a v neděli od 8:30 do 9:30) a je určen pro děti ročníků narození 2015 a mladší.

S sebou musí mít každé dítě vlastní brusle, helmu s košíkem a zimní rukavice (nejlépe palčáky nebo rukavice na lyže). Doporučujeme také chrániče na skateboard či kolečkové brusle. Kurzy není možné navštěvovat v helmách na kolo nebo na lyže. Možné je také vypůjčení těchto částí výstroje, a to po předchozí domluvě s trenérem Martinem Stehnem (martin.stehno@mountfieldhk.cz). A jak se do Kurzu ledního hokeje registrovat? Existují tři různé jednoduché možnosti:

Děti v průběhu sezony a kurzu čekají pravidelné tréninky na ledě, které jsou doplněny o tematické jednotky – každoročně se na malé bruslaře přijde podívat Mikuláš se svou partičkou, na programu je také karnevalový trénink, s hráči zamíří na led také některý z hráčů A-týmu Mountfieldu HK. Cena kurzu je buď 1 900 Kč za celou sezónu nebo 390 Kč měsíčně.

„Chtěl bych zejména kluky ročníku narození 2015 a mladší, včetně jejich rodičů, na naše tréninky pozvat. Našim hráčům se snažíme nabídnout nejen bruslení a hokej jako takový, ale komplexní pohybovou aktivitu, která zahrnuje rovněž prvky atletiky, gymnastiky nebo míčové hry. Jak děti rostou, každoročně se posouvají do další starší kategorie, a to třeba až do A-týmu,“ říká hlavní trenér náboru Patrik Stehno.

Fotogalerie