Tiskové zprávy
čt 8.11.2012 | Tisková zpráva

Martin Soukup a Jiří Jiroušek opět dostali důvěru

Náměstek primátora Martin Soukup (na snímku) byl na čtvrtečním jednání představenstva prvoligového hokejového klubu Královští lvi Hradec Králové a.s. opět zvolen předsedou představenstva. Místopředsedou představenstva byl zvolen Jiří Jiroušek.

Další novinkou je, že v nedávné době úspěšně proběhl ve společnosti Královští lvi Hradec Králové a.s. opakovaný audit řízení jakosti, a to podle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Certifikát platí až do roku 2015.

„Splňujeme a v praxi využíváme požadavky této normy. Při auditu nebyla zjištěna žádná neshoda, kvůli které by musel být vystaven protokol o neshodách. Vydání nového certifikátu s platností na tři roky je dobrou zprávou pro akcionáře, tedy pro město Hradec Králové a občanské sdružení HC Lev. Vypovídá o tom, že společnost Královští lvi Hradec Králové je dobře řízena a že dobře hospodaří. Je to ale také dobrá zpráva pro případného zájemce o koupi podílu v hradeckém klubu. Dokazujeme tak totiž, že i sportovní klub lze řídit s péčí řádného hospodáře,“ řekl předseda představenstva klubu a náměstek primátora města Martin Soukup.