Aktuální zprávy z klubu
pá 9.8.2019 | Redakce

Megaskluzavka Slide Czech opět v Hradci za účasti hráčů A-týmu

Léto je v plném proudu a není nic lepšího, než za parných srpnových dní navléct plavky a jít se zchladit k vodě. A pokud si u toho chcete užít i pořádnou porci zábavy, ideální příležitostí je megaskluzavka Czech Slide, která bude 17. srpna znovu po roce rozestavěna na Novém Hradci Králové. Kromě bohatého programu se na akci budete moci setkat se zástupci klubu a hokejistů Mountfieldu HK.

I v letošním roce se na panelce v Novém Hradci Králové objeví velká vodní nafukovací skluzavka. Projekt, který baví po republice tisícovky lidí, zavítá do největšího východočeského města v sobotu 17. srpna. Startuje úderem dvanácté hodiny a bavit vás bude až do 18:00. Mountfield HK bude stejně jako loni partnerem této letní zábavy.

V horkých prázdninových dnech existuje spousta možností, jak využít slunečného počasí a vyrazit za zábavou. Megaskluzavka Slide Czech nabízí možnost sjet na nafukovacím kruhu téměř dvě stě metrů dlouhý kopec a na závěr se zchladit v dojezdovém bazénku.

Akce a její široký doprovodný program je určena pro celou rodinu, ovšem účast na skluzavce je omezena věkem 6 let. Kromě samotné skluzavky je pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení, skvělá hudba, soutěže o zajímavé ceny, skákací hrad či velká vodní bitva s pistolemi.

Pokud dorazíte v sobotu na hradecký Slide Czech, potkáte se v hokejovém stánku se zástupci klubu Mountfield HK, včetně hokejistů A-týmu. Účast přislíbili Patrik Miškář, Radek Pilař, Jan Berger, Štěpán Havránek či Marek Mazanec.

Doporučujeme všem zájemcům využít on-line registraci za zvýhodněné vstupné přímo na webu Slide Czech. Na místě zaplatíte za vstup 250 Kč, při on-line registraci ušetříte 50 Kč. Na jednu vstupenku může každý účastník využít skluzavku kolikrát se mu zlíbí. Rezervujte si svou účast včas a užijte si sobotní odpoledne plné zábavy!