Akademie ČH
pá 25.4.2014 | Martin Voltr

Mladší dorostenci na bowlingu slavnostně zakončili mistrovskou sezónu

Definitivní tečku za fantastickým hokejovým ročníkem 2013/14 napsali mladší dorostenci Královských lvů. Na slavnostní večeři v malšovickém zábavním centru A-Sport dostali od klubu dárky jako vzpomínku na své mistrovské tažení, zahráli si bowling a poděkovat i pogratulovat jim přišli generální manažer klubu Aleš Kmoníček a předseda představenstva Martin Soukup.

Uplynulý ročník přinesl hradeckému mládežnickému hokeji největší úspěch v jeho dosavadní historii. Mladší dorostenci, kteří dokázali předčít všechny soupeře a získat mistrovský titul, se tak po skončení sezóny A-týmu právem stali středem pozornosti v královském městě na soutoku Labe a Orlice.

Poslední společné setkání měli Královští lvi na programu ve středu 23. dubna v zábavním a bowlingovém centru A-Sport v Malšovicích. Slavnostního přípitku na počest extraligových mistrů se ujal generální manažer Aleš Kmoníček, který všem hráčům poděkoval za skvělou reprezentaci klubu a popřál jim mnoho štěstí v jejich další hokejové cestě.

Akce se zúčastnili rovněž rodiče mladých hradeckých hokejistů, z nichž si celá řada nenechala koncem března ujít finálový turnaj ve Zlíně, kde emotivně prožívali cestu svých hrdinů. Těm už nyní oslavy definitivně končí, v pondělí 28. dubna totiž čtyřem nejstarším kategoriím Královských lvů startuje letní příprava.

Fotogalerie