HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Mountfield HK podpoří Den dárců krve. Zúčastněte se akce i vy!

Mountfield HK podpoří Den dárců krve. Zúčastněte se akce i vy!

17.06.2017 | Matouš Soukup

Udělat něco pro dobrou věc, a ještě si odnést cenný suvenýr? Tak přesně toho můžete být součástí, když ve středu 21. června dorazíte do Fakultní nemocnice Hradec Králové, kde bude probíhat Den dárců krve. Dobročinné akce se kromě široké veřejnosti zúčastní i celá řada hráčů z hradeckého kádru, která bude průběžně mezi 12. a 15. hodinou k dispozici příchozím dárcům.

Transfuzní oddělení FN Hradec Králové zve v tento den všechny nové zájemce na vstupní vyšetření a první odběr krve. Událost bude probíhat v budově Transfuzního oddělení č. 19 v areálu nemocnice od 9 do 16 hodin. Pro všechny budou připraveny přehledné informace o darování krve, možnost okamžitého vyšetření a jako velký bonus i zmíněná autogramiáda s vybranými hráči.

Z řad východočeského celku svoji účast na akci přislíbili Filip Pavlík, Michal Dragoun, Martin Štajnoch, Jaroslav Bednář, Lukáš Cingel, Jaroslav Pavelka, Patrik Rybár a také kondiční trenér Marián Voda. Na autogramiádě bude navíc přítomen i Tomáš Zigo. Pokud tedy máte chuť pomoci potřebným a zároveň hledáte možnost, jak během dlouhé letní přestávky potkat hráče A-týmu, neváhejte na akci dorazit!

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice