Rozhovory
po 30.1.2012 | Sanny Muharem

Musíme pořádně zabrat, zmiňoval Patrik Moskal u off-line rozhovoru

Takřka celý měsíc se mohli fanoušci prostřednictvím webových stránek tázat jednoho z kanonýrů hradeckého mužstva. Patrik Moskal poté shodil rukavice a zasedl k počítačové klávesnici. Hradecký forvard strávil odepisováním něco přes hodinu svého času. Přišly různé dotazy, a to i z nehokejové sféry. Odpovědi si můžete přečíst ZDE.

Fanoušci se ptali na řadu věcí. Nejvíce je zajímaly cíle hradeckého mužstva v letošní sezóně. „Nyní se nám sice moc nedaří, ale ještě jsou před námi nějaké zápasy a my se musíme snažit vytvořit nejlepší pozici pro play-off,“ odpovídal nejlepší střelec Hradce.

Čtenáře zajímalo také to, s kým si třicetiletý útočník v kabině nejvíce rozumí. „V kabině vycházíme všichni dobře. Nejlepší vztahy mám ale s Milanem Karlíčkem a Zdeňkem Kubicou,“ zmiňoval Patrik Moskal.

Na internetu se také vyrojily spekulace o tom, že Patrik začal hrát hokej až v šestnácti letech, což rázně popírá. „Někdo udělal na internetu překlep a lidé se toho chytli. Začínal jsem tak jako ostatní kluci, někdy v pěti letech. Samozřejmě by bylo hezké začít v šestnácti a chvíli na to jet na mistrovství světa,“ usmíval se dotazovaný hráč.

V poslední době se na veřejnosti diskutovalo také o možném uzavření extraligy. Fanoušky zajímal názor z pohledu hráče. „Podle mě by to byl zbytečný krok zpátky. Atraktivitě by to v žádném případě nedodalo,“ nechal se slyšet hradecký hokejista.

V neposlední řadě se objevily i vtipné dotazy. Na otázku, kam se poděl otvírák, odpověděl Patrik s nadhledem. „Možná by bylo dobré ještě pohledat, ale klidně ho zapůjčím,“ odpovídal s úsměvem.

Všechny odpovědi Patrika Moskala naleznete ZDE. Za položené dotazy děkujeme, v budoucnu přineseme další off-line rozhovor.