Aktuální zprávy z klubu
pá 13.12.2019 | Jan Vavřina | Foto: mro-network.com

Na semifinále Ligy mistrů do Stockholmu společně. Letadlem!

Že se vyvedený vlakový výjezd do Grazu nedá trumfnout? Ale dá! Ne pokud jde o počet osob, ale co se týče vzdálenosti a náročnosti výjezdu. Respektive výletu. Mountfield HK totiž chystá pro hráče, partnery i fanoušky Lvů další nezapomenutelnou cestu za hokejem. Tentokrát na semifinále Champions Hockey League do švédského Stockholmu!

Hradečtí hokejisté odehrají první ze dvou semifinálových zápasů na ledě Djurgårdenu 7. ledna 2020 a může u toho být také pořádný zástup fanoušků v barvách Mountfieldu HK. Klub totiž plánuje vypravit na utkání speciální letadlo, které pojme okolo dvou stovek pasažérů.

Mezi nimi budou opět hráči, členové vedení klubu, partneři, fanoušci a další příznivci východočeského klubu. Odlet Boeingu 737-800 je naplánován na pondělí 6. ledna v dopoledních hodinách. Odpoledne a večer využijí hráči k přípravě na utkání a tréninku, fanoušci zase k prohlídce švédské metropole. Podobný program bude také v hrací den, tedy v úterý 7. ledna. Po utkání, které vypukne v 19:00, se všichni přesunou zpátky do České republiky.

Cena fanouškovského balíčku, který obsahuje zpáteční letenku, vstupenku na hokej a ubytování na hostelu se bude pohybovat okolo 7 000 Kč. Balíčky budou v prodeji v průběhu příštího týdne. Stejně jako v případě tripu do Grazu jde o unikání možnost cestovat na prestižní utkání jako jedna velká hradecká rodina!

Na organizaci tripu pracovníci Mountfieldu HK aktuálně intenzivně pracují, další a podrobnější informace budou průběžně zveřejňovány tak, jak je bude klub dostávat.