Fanoušci
po 19.11.2018 | Lukáš Foff

Novou prodejnu Hejduk Sport otevřou mimo jiné hráči A-týmu

Ve čtvrtek 22. listopadu v 16:00 se ve Škroupově ulici poblíž kina Centrál slavnostně otevře nová prodejna Hejduk Sport. Události se zúčastní čtveřice hráčů Mountfieldu HK, konkrétně Petr Koukal, Tomáš Linhart, Maris Bičevskis a Oskars Cibulskis. Budou se také natáčet záběry do magazínu Na hokejovém soutoku a soutěžit o zajímavé ceny.

Nová prodejna Hejduk Sport bude zaměřena zejména na produkty slavné kanadské hokejové značky CCM. Slavnostní otevření je naplánováno na čtvrteční odpoledne a v rámci něj proběhne také bohatý doprovodný program. Na místě budou přítomni čtyři hráči A-mužstva, kteří rozdají podpisy. Konkrétně půjde o zkušené matadory Petra Koukala a Tomáše Linharta a také o lotyšské kamarády Oskarse Cibulskise a Marise Bičevskise.

Mimo jiné se budou pořizovat záběry do oblíbeného magazínu Na hokejovém soutoku, jehož součástí se můžete stát. Na slavnostní otevření zve také Tomáš Borovec. „Těšíme se na vás! Budete moci vyhrát něco skvělého, ale co to bude, to vám neprozradím, ať máte nějaké překvapení,“ říká s lišáckým úsměvem hlavní tvář internetového magazínu.

Nezapomeňte tedy ve čtvrtek 22. listopadu v 16:00 dorazit do Škroupovy ulice poblíž kina Centrál. Všichni jste srdečně zváni.

Pozvánka na čtvrteční autogramiádu

V Hradci Králové se otevírá nová prodejna Hejduk Sport a Mountfield HK bude u toho! Ve čtvrtek od 16:00 bude mít přímo ve Škroupově ulici autogramiádu čtveřice hradeckých hokejistů, bude se také soutěžit a natáčet další díl pořadu Na hokejovém soutoku, jehož můžete být součástí!

Zveřejnil(a) Mountfield HK dne Pondělí 19. listopad 2018