Aktuální zprávy z klubu
st 5.12.2012 | Sanny Muharem

Obranné řady vyztuží Milan Vobořil, má vyřízené měsíční hostování

Hradecký kádr hlásí nový přírůstek. Nejméně v následujících třiceti dnech se bude v barvách hradeckého mužstva po ledě prohánět zkušený pětatřicetiletý obránce Milan Vobořil. Ten je kmenovým hráčem Ústeckých Lvů, nyní si přesune svou výstroj pod Bílou věž. Zmiňovaný zadák by měl nastoupit již do utkání v Třebíči. Kromě něho má do Hradce Králové vyřízené střídavé starty mladý obránce z Komety Filip Krejčiřík.

Vizitka Milana Vobořila
» Post: Obránce
» Datum narození: 6.7.1977
» Výška: 185 cm
» Váha: 95 kg
» Hůl: levá
» Získané body letos: 1G+2A

Na soutok Labe a Orlice přichází Milan Vobořil, jenž v letošní sezóně nastoupil za Ústí k dvaadvaceti zápasům. Za tu dobu se mu podařilo nastřádat tři body (1+2). Vzhledem ke zvýšené marodce východočeského mužstva by tak měl vyztužit defenzívu Královských lvů. Má zde vyřízené měsíční hostování.

„Milan Vobořil je velmi zkušený hokejista. Slibujeme si od něho přenesení zkušeností do týmu a klidu do naší hry. Měl by naskočit již do zápasu s Třebíčí,“ komentuje příchod nového muže generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

Kromě zmíněného hokejisty by se mohl v dresu Královéhradeckých objevit i Filip Krejčiřík z Brna, jehož může hradecký klub využít v rámci střídavých startů. Vzhledem ke zvýšené marodce Komety ale ještě v Třebíči k dispozici nebude.