Fanoušci
ne 28.1.2018 | Radek Staněk, Jan Vavřina

Olympionik, stálice, střelec i fantom. Čtveřice hráčů se setkala s fanoušky

Středeční podvečer 24. ledna patřil v umělecké galerii Artičok vybraným hráčům hradeckého Mountfieldu a jejich fanouškům. Besedy s fanoušky se zúčastnila čtveřice hráčů. Mezi příznivce hradeckého hokeje zavítali Jiří Šimánek, Petr Koukal, Rudolf Červený a Patrik Rybár. Fandové všech věkových skupin tak měli příležitost poslechnout si povídání extraligových hráčů a také jim položit vlastní otázky.


Příjemný středeční podvečer strávili hradečtí příznivci se svými idoly v umělecké galerii Artičok. Fanouškům se představilo útočné trio Jiří Šimánek, Petr Koukal, Rudolf Červený, doplněné gólmanem Patrikem Rybárem. Čtveřice Mountfieldu odpovídala na otázky přítomných, obzvlášť některé dotazy malých fanoušků pěkně pobavily všechny přítomné v sále. O zábavu bylo tedy postaráno. Nejvíce však účastníky besedy bavil Petr Koukal.

Na konci povídání si každý hráč vylosoval jednu písemně položenou otázku a její autor si z rukou hráče převzal malou cenu, kterou klub na akci věnoval. Poté se uskutečnila krátká autogramiáda, aby si každý fanoušek mohl odnést něco domů na památku. Ať už kartičky s podpisy hráčů nebo s sebou přinesené, či následně podepsané věci.