Žáci
út 10.3.2015 | Lukáš Štěrovský

Pondělní kemp brankářů navštívil gólman Pavel Kantor a Robert Horyna

O tom, že speciální pondělní kempy jsou opravdu speciální, se mohli 9. března přesvědčit účastníci brankářského kempu. Po posledním překvapení, kterým byla účast Ondřeje Kacetla, tentokrát na mladé hráče čekal Pavel Kantor a trenér brankářů Mountfieldu HK Robert Horyna. Kluci tak měli k dispozici ty nejpovolanější, kteří jim pomohli rozvíjet jejich brankářské schopnosti.

Velkou spokojeností oplýval i Filip Luňák, jenž celou akci pořádal. „Kempu se zúčastnilo 21 brankářů, což jen dokazuje, jak velký zájem o hokej v Hradci Králové panuje i co se týče mládežnických kategorií,“ popisuje bývalý hradecký gólman.

Ten byl potěšen taktéž přítomností Pavla Kantora a Roberta Horyny. „S Pavlem Kantorem jsme pro kluky dokonce přichystali besedu a autogramiádu, takže si to určitě užili. Odpolední trénink s nimi navíc absolvoval trenér brankářů A-týmu Robert Horyna. Kluci trénovali opravdu svědomitě a výborně, takže jsem maximálně spokojen,“ říká Filip Luňák.

Dobrou zprávou pro příznivce těchto kempů je fakt, že budou pokračovat i v letních měsících květnu a červnu. Více informací včetně hodnocení těchto akcí naleznete zde.