Aktuální zprávy z klubu
ne 6.4.2014 | Sanny Muharem

První hráčské změny: V Hradci budou pokračovat Pospíšil a Švagrovský

Hradeckým hokejistům skončila sezóna před více než týdnem, již nyní se však dějí první změny. V hradeckém dresu v nadcházející sezóně s velkou pravděpodobností již nebudou nadále působit například František Ptáček, Martin Podlešák, Josef Marha, Lukáš Květoň a Michal Švihálek. Novou smlouvu už ale podepsali Tomáš Pospíšil, David Švagrovský a také mladý obránce Stanislav Dietz.

Uplynulý mistrovský ročník nabídl hned několik zajímavých momentů. U příští sezóny však už nebudou někteří z hráčů, kteří na východě Čech strávili historicky první sezónu.

Hradecký klub neprodloužil smlouvu s Františkem Ptáčkem, Martinem Podlešákem, Josefem Marhou, Lukášem Květoněm a Michalem Švihálkem. K těmto hráčům však přibyli ještě další, kteří měli smlouvu s klubem Mountfield HK a v nadcházející sezóně se zde neobjeví: Michal Kolarz, Lukáš Kříž a Tomáš Prokop. V průběhu loňské sezóny z Hradce odešel do Slavie i Jakub Langhammer, ani on se však do hradecké kabiny nevrátí.

Tomáš Pospíšil pokračuje

Krátce před začátkem play-off z Liberce přišel do Hradce Králové i Tomáš Pospíšil, jenž se pod Bílou věží uvedl v dobrém světle a prodloužil smlouvu o dva roky. Společně s ním mají trenéři zájem i o Davida Švagrovského a mladého obránce Stanislava Dietze, jenž působil v rámci loňského ročníku v první lize. Švagrovský podepsal na dva roky, Dietz pak na rok s možností uplatnění opčního práva klubu.

Vedení klubu Mountfield HK, a.s. v současné chvíli jedná s dalšími hráči o prodloužení smluv či možném příchodu nových akvizic. O dalším průběhu Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek.