Fanoušci
pá 21.10.2022 | Pivo Radegast

Richard Nedomlel převezme helmu pro největšího bojovníka

Putovní kamennou helmu pro vítěze Radegast indexu, jež oceňuje největší extraligové bojovníky, získal urostlý hradecký obránce Richard Nedomlel. Slavnostní předání helmy proběhne v Hradci Králové, a to ve středu 26. října v pivnici Kobyla – Radegast Pub.

Stěžejní pilíř obrany Richard Nedomlel ovládl Radegast index a stal se největším hokejovým bojovníkem za sezonu 2021/22. Za své neohrožené výkony na ledě tak zaslouženě převezme vítěznou trofej v podobě putovní kamenné helmy. A co „Nedo“ odpověděl na otázku, zda hity a bloky, které mu zařídily vítězství v Radegast Indexu, stojí za tu bolest? „V tu chvíli to nebolí, cítíte to až další den po probuzení. Jenže si fakt zvyknete, že to patří k práci,“ usmívá se.

Domácí fanoušci a fanynky se nyní mohou se svým oblíbeným bekem setkat osobně během slavnostního předání kamenné helmy, které proběhne ve středu 26. října 2022 od 17:00 v restauraci Kobyla, Radegast Pub, kde se čepuje správně hořké tankové pivo Radegast. Těšit se mohou na autogramiádu, focení s trofejí pro vítěze základní části a soutěž o podepsaný dres hráče s číslem #77. Kromě slavnostního předání helmy si všichni užijí i ukázku správného čepování piva Radegast, a dokonce ochutnají i pivo, které jim načepuje sám hráč.

Domácí 193 cm vysoký obránce se stal vítězem fanouškovské statistiky, která v nejvyšší soutěži oceňuje hokejové bojovníky již od roku 2013. Radegast index hodnotí pobyt na ledě při vstřelených a obdržených gólech, hit a také každou zablokovanou střelu soupeře.