Aktuální zprávy z klubu
út 16.12.2014 | Lukáš Štěrovský

S kempem reprezentace U17, pořádaným v Hradci, panuje spokojenost

Nedělní den v Hradci Králové byl doslova přeplněn hokejem. Klíčová utkání s vítězným koncem sehráli junioři i A-tým, na hradeckém ledě se ale odehrála ještě jedna událost. Tou byl trénink české hokejové reprezentace do sedmnácti let, kterého se taktéž zúčastnili čtyři Královští lvi – Dominik Groh, Kryštof Hroudný, Radovan Pavlík a Vítek Fanderlik.

Nejen na ně čekaly dvě tréninkové dávky přímo na ledě a jedna na suchu, kterým velel trenér reprezentace do sedmnácti let Robert Reichel. „V Hradci jsme měli parádní prostředí, moc děkuji místnímu klubu, že nám dal možnost zde trénovat,“ pochvaloval si bývalý, úspěchy ověnčený hokejista bezprostředně po skončení kempu. Hráčům bylo k dispozici kompletní zázemí pro vhodnou přípravu včetně střelnice, posilovny či rozcvičovny.

„Navíc jsme s Patrikem Augustou (asistent trenéra národního týmu do sedmnácti let) ještě udělali takovou koncepci – proběhl zde seminář trenérů, takže jsme jim ukázali, co po klucích chceme. Jsem nadmíru spokojený a ještě jednou moc děkuju hradeckému klubu,“ dodal Robert Reichel. Jednalo se již o druhé reprezentační soustřední na soutoku Labe a Orlice v této sezóně. To první proběhlo na konci října, kdy do východočeské metropole zavítala reprezentace do šestnácti let.

TOP foto: Ronald Hansel