Preview k zápasu
čt 11.3.2010 | Lukáš Souček

Semifinálová série se stěhuje do Hradce Králové

Již tento pátek je na programu třetí semifiálové utkání mezi Hradcem Králové a Ústím nad Labem. V předešlých dvou vzájemných utkáních potvrdili Ústečtí Lvi roli papírového favorita a v obou případech Východočechy přesvědčivě porazili. V prvním duelu 6:3 a ve druhém pak ještě výrazněji v poměru 9:1. Nyní ovšem budou mít výhodu domácího prostředí svěřenci hlavní kouče Jiřího Mičky, kteří před domácím publikem určitě nebudou chtít prodat svoji kůži lacino. Podaří se Hradci semifinálovou sérii zdramatizovat? To uvidíme po třetím a čtvrtém semifinálovém souboji. Obě střetnutí startují na hradeckém ČEZ Stadionu v 18:00.

Vzájemné duely

21.kolo: HC VCES Hradec Králové vs. HC Slovan Ústečtí Lvi 1:2

37.kolo: HC Slovan Ústečtí Lvi vs. HC VCES Hradec Králové 2:1sn

45.kolo: HC VCES Hradec Králové vs. HC Slovan Ústečtí Lvi 3:2sn

1.SF: HC Slovan Ústečtí Lvi vs. HC VCES Hradec Králové 6:3

2.SF: HC Slovan Ústečtí Lvi vs. HC VCES Hradec Králové 9:1

Informace o vstupenkách

V předprodeji budou lístky k dostání za 90 Kč, za 70 Kč pak pro důchodce a studenty. V den zápasu budou vstupenky na pokladnách ČEZ Stadionu k dostání za 100 Kč, žáci základních a středních škol pak mohou získat speciální zlevněné vstupenky za 50 Kč.

Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji od pátku 5. 3. 2010, 14:00 na tradičních místech – prodejna Střída Sport na ZS (vstupenky za 90 Kč a zlevněné pro důchodce a studenty za 70 Kč) a v restauraci Rychtářka na Slezském předměstí (vstupenky za 90 Kč). Žáci základních a středních škol mohou využít zakoupení speciálních zlevněných vstupenek za 50 Kč, o čemž budou informováni ve škole.