Rozhovory
pá 16.11.2018 | Klub

Sportovní manažer Jaroslav Bednář odpověděl na dotazy

Stejně jako v loňské sezóně mají hradečtí příznivci jedinečnou možnost, jak se zeptat zástupců vedení klubu na otázky ohledně hokejového dění ve východočeské metropoli. Po odehrané první třetině soutěže se tohoto úkolu chopil sportovní manažer Jaroslav Bednář, který odpovídal na dotazy, jež mu skrze offline formulář pokládali fanoušci.

Jiří Zámečník (jiri.zamecnik123@seznam.cz - Hradec Králové)
11.11.2018, 20:44
Vážený pane Bednáři, rád bych se zeptal na situaci okolo Petra Koukala. Poté, co byl zbaven kapitánského ”C” se začalo povídat, že by se snad vedení, konkrétně vy osobně, chtělo Petra zbavit. A jak se říká - na každým šprochu, pravdy trochu. Myslím si, že Petr je velká osobnost a skvělý člověk i hokejista, který je pro naši kabinu nepostradatelný. A proto bych se rád zeptal, zda s Petrem i nadále počítáte. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
my samozřejmě víme o Petrových kvalitách a stoprocentně s ním nadále počítáme. Taky víme, že momentálně nemá úplně nejlepší období, nicméně Petra se určitě nikdo zbavovat nechce.
Martin (qvecan@seznam.cz - Hradec Králové)
11.11.2018, 14:24
Čau Jardo, mám Ti vyřídit pozdrav od mých pětiletých dcer Emmičky a Ellinky. Jestli si vzpomínáš, na posezóní podpisové akci Tě stále otravovali. Pořád o Tobě mluví, každý den doma slyšíme o Bedýnkovi. Dokonce jedna z nich má ve školce tvoji přezdívku. Všichni Ti přejeme dodatečně všechno nejlepší k Tvým narozeninám a ať se Ti všechno daří :)

Odpověď:
Ahoj Martine,
moc děkuji za pozdrav a přání. Holčičky si samozřejmě pamatuju, jsou to velmi milá dvě prťata :) Taky je pozdravuju a těší mě, že jsem u nich takhle oblíbený. Ještě jednou děkuju a ať se daří i vám.
Adam Louda (kpkn@seznam.cz - Hradec Králové)
10.11.2018, 13:55
Dobrý den , jak je to s Plekancem, hodil by se, protože je potřeba zkušenost a zlepšit přesilovky. A chtělo by to take velkého hráče, aspoň přes 190 cm a přes
100 kg. Tak ať se daří, ahoj Jardo, muj velky vzore!!! Adam Louda.☺

Odpověď:
Dobrý den,
s Plekym určitě nepočítáme. Víme, že je to výborný hokejista, nicméně teď jsme do týmu přivedli dvě kvalitní jména – Radka Smoleňáka a Lucase Lessia a třetí hráč momentálně v plánu není. Doufáme, že v obou zmíněných ohledech budou oba hráči přínosem. Díky a ať se daří i tobě.
Eliška (neumimenic@seznam.cz - Častolovice)
9.11.2018, 23:34
Ahoj Jardo,
Nemáme pro tebe žádný dotaz, jen jedno přání. K Tvým dnešním narozeninám ti přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví,štěstí, lásky a spokojenosti. Také mnoho dalších úspěchů v práci, v lese i u vody.

Eliška a Denča

Odpověď:
Ahoj holky,
děkuji za krásné přání, moc si toho vážím.
Ondra (o.vanek@seznam.cz - Hradec Králové)
8.11.2018, 18:58
Zdravím Jardo nejdřív poděkování za tvé skvělé výkony v Hradeckém dresu a pak dotaz zda je možno z pozice sportovního manažera nějak ovlivnit přidělení alespoň jednoho zápasu seniorské reprezentace do Hradce Králové,myslí že hradečtí fanoušci by si to zasloužili.

Odpověď:
Zdravím Ondro,
děkuju ti za uznání. Co se týče reprezentace, nemyslím si, že zrovna já mám ty správné pravomoci. Souhlasím ale s tím, že by bylo dobře, kdyby se tady v Hradci nějaký reprezentační zápas odehrál.
Patrik Mádle (patrik.madle33@gmail.com - Hradec Králové)
8.11.2018, 11:06
Dobrý den pane Bednáři.

Chci Vám říci, že jste skvělý hokejista,dokážete neskutečně rozdat puk a pomoci tak týmu. Nyní k otázce. Jaký je pro Vás rozdíl mezi Hradcem a Slavii? Děkuji za odpověď

S pozdravem Patrik Mádle


Odpověď:
Dobrý den Patriku,
velmi vám děkuji za uznání, vážím si toho. Na vaši otázku se těžko odpovídá, ale jelikož momentálně Slavia hraje první ligu a Hradec extraligu, tak se to příliš srovnávat nedá.
Mike (mike37@seznam.cz - Hradeček)
7.11.2018, 15:43
Ahoj bedýnko..mám na tebe pár dotazů. 1:jak vypadá běžný pracovní tvůj den?2:jak často chodíš na led s týmem?3:pořád každý den dojizdis,nebo sis ponechal pokoj na hotelu?4:už začínáte jednat s hráči ,kterým konci smlouva?5:kolik odchovancu je v plánu zapojit příští sezónu?6:podaří se udržet Zámka aspoň do konce sezóny?

Děkuji za odpověď..s pozdravem Mike

Odpověď:
Ahoj,
1) Hlavní náplní mojí práce je to, že se neustále kolem kluků točím, pomáhám jim, když něco potřebují. Samozřejmě také sháním hráče na doplnění kádru.
2) Když trenéři potřebují, tak jdu s týmem na led. Pomáhám hlavně s přesilovkami.
3) Když zůstávám v Hradci přes noc, což se stává jen výjimečně, tak samozřejmě přespávám na hotelu. Jinak stále každý den dojíždím.
4) Stoprocentně. Někteří hráči už s námi prodloužili spolupráci, jejich jména zveřejníme v blízké budoucnosti.
5) Vždy závisí na kvalitě výkonů jednotlivých hráčů. Čím více našich mladíků bude podávat dobré výkony, tím víc jich bude u nás hrát. Nicméně nic se nemění na tom, že naší prioritou je, aby u nás hrálo co nejvíc odchovanců.
6) Na takovou otázku se těžko odpovídá. Víme, jakou má formu, ale zároveň je pod smlouvou, takže momentálně se na jeho angažmá nic nemění.
Kamil Vokál (vokino.a@seznam.cz - Hradec Králové)
7.11.2018, 13:20
Ahoj Jardo#26....chci se zeptat,ktery z prozatímních zápasu se Ti líbil nejvíc a ktery se Ti naopak vůbec ”nezdál”?a dále mne zajímá jestli jsi třeba už uvažoval ,že bysme některého hrace z týmu vyměnili?byla situace s odchodem Kacy do Litvínova fáma nebo se opravdu jednalo?jsi v kontaktu s Hugem a Vlasym,kteří dělají stejnou práci jako Ty? děkuji za Tvoje odpovědi a ať se daří

Odpověď:
Ahoj Kamile,
1) Vůbec se mi nezdálo hlavně derby. Tam z naší strany došlo k obrovskému podcenění, čemuž odpovídal výsledek po první třetině. Ve třetí třetině už jsme hráli takovou hru, kterou chceme. Naopak se mi líbil například zápas s Třincem. Ale líbily se mi všechny zápasy, ve kterých jsme předvedli hru, která odpovídala systému, jenž trenéři chtějí hrát.
2) I hráčské výměny jsou součástí mojí práce, takže když se naskytne taková příležitost, že se objeví hráč, který by mužstvo vhodně doplnil, může k této možnosti dojít.
3) Nějaké hovory z Litvínova jsme zaznamenali, ale žádná konkrétní nabídka nebo nic podobného neproběhlo.
4) S oběma v nějakém kontaktu jsem, s Vlasym (Tomáš Vlasák) častěji, než s Hugem (Josef Beránek). Když hrajeme proti Litvínovu nebo proti Plzni, tak se pozdravíme, když se potkáme. S Vlasym se vidíme častěji, hlavně co se týče sportu, protože on taky bydlí v Praze.
Mahony (mike@seznam.cz - Hradec Králové)
7.11.2018, 07:51
Ahoj Jardo... uvažujete o Virtovi že Slovanu a nebo čekáte až na Rudu?:-) a další dotaz:jak je vedení spokojeno s Karabackem a kdy se rozhodne zda zůstane?díky za odpovědi

Odpověď:
Ahoj,
momentálně je Ruda Červený jediným hráčem, který v souvislosti s naším posílením připadá v úvahu. Budoucnost Vency Karabáčka v našem týmu budeme v nejbližší době řešit.
Jan Melicharek (janmelda@seznam.cz - Hradec Kralove)
7.11.2018, 06:31
Zdravím vás.chtel jsem se zeptat co hodláte dělat z presilovkami které jsou zatím tragické.casto slyším že co jste odešel vy tak v přesilovkách tápem.diky za odpoved

Odpověď:
Zdravím taktéž,
co se týče přesilovek, vše je o tréninku. Je třeba najít tu správnou chemii hráčů, kteří přesilovky hrají. Z mého pohledu bychom je měli hodně zjednodušit a hlavně trénovat, trénovat, trénovat. A to, co natrénujeme potom hlavně převést i do zápasů.
Karel Dušek (karel-dusek@post.cz - Černožice)
6.11.2018, 19:54
Ahoj Járo,jak se ti líbila první čtvrtina? Přemýšlíte o nějaký posile do útoku a co ty? Kdy začneš trénovat na PO😁? Ty tvoje nahrávky docela chybí.

Odpověď:
Ahoj Karle,
byl jsem příjemně překvapený a nad očekávání spokojený, asi jako většina našich fanoušků, kteří se hokeji věnují. Přivedli jsme dvě posily (Radka Smoleňáka a Lucase Lessia. Doufáme, že oba hráči těmi posilami budou :-) Do play off mám ještě chvíli čas :-)
Ondřej Doležal (doleondra@seznam.cz - Hradec Králové)
6.11.2018, 19:10
Ahoj Jardo
Kdyby se Smoleňák vrátil, jestli je to pravda. Je plánována ještě další posila ?
Aby se stmelil a zesílil tým ?
Děkuju za odpověď a přeju jen úspěchy
Ahoj Ondřej

Odpověď:
Ahoj Ondřeji,
jak už jistě víš, Radek se k nám opravdu vrátil, společně s ním jsme přivedli ještě Lucase Lessia. Doufáme, že oba hráči tým posílí. Díky za dotaz a za přání.
Ondrej Visek (www.ona.@seznam.cz - Hradec Kralove)
6.11.2018, 19:01
Dobrý den myslíte si ze se Smoli vrátí do MHK je dobroty soumen a dobrý hráč v před brankovem prostoru tolik jich zas nemáme děkuji za odpověď Ondrej p.s. Jste vynikající hráč od té doby coste skončil tak ti presilovky nejsou ono 😄😉

Odpověď:
Dobrý den,
mě jako sportovního manažera zajímá spíše to, jak hráč hraje, než to, jaký je showman. My nekupujeme klauny, ale kupujeme především hokejisty. Doufám, že Smoli naváže na své skvělé výkony, které tady předváděl loni. Děkuji za vaše uznání.
ondejv (xvaneko@seznam.cz - Hradec)
6.11.2018, 18:18
co je pravdy na tom že Petr Koukal che odejít?

Odpověď:
Dobrý den,
to netuším, když jsem s Petrem naposledy mluvil, tak nic takového neříkal.
Ondra (o.vanek@seznam.cz - Hradec Králové)
6.11.2018, 18:12
Pan e Bednář zaslechl jsem někde že by se mohl do MHK vrátit Radek Smoleňák,je na tom něco ?

Odpověď:
Dobrý den,
ano, něco na tom opravdu bylo, protože se k nám Radek, jak již víte, vrátil.
Vajrauch Marian (marian.vajrauch@gmail.com - Bohousová)
6.11.2018, 16:40
Zdravím, za mě tak nějak bez otázek. První čtvrtina, myslím nad očekávání úspěch. Spousty lidí brečí a nadává, ale klobouk dolů. Super představení a myslím, že bude vzestupná tendence. Tak že za mě dík a gratulace k odvedené práci, nejen Bedýnky. Super.

Odpověď:
Zdravím Mariane,
díky za zprávu, jak už jsem říkal, první čtvrtina dopadla určitě nad očekávání dobře. Na druhou stranu ještě není důvod k předčasným oslavám, je před námi ale ještě mraky práce a uděláme všichni maximum pro to, abychom splnili to, na čem jsme se domluvili. Moc vám děkujeme za gratulace.
Adam Louda (milan.louda@porez.cz - Hradec kralové)
6.11.2018, 16:08
Dobrý den já jsem Adam a bavili jsme se o tom že by se hodil Rus ale ne pojďme k věci hodil by se střelec a je jedno z jaké země a aby byl velkej jako Vincour děkuju a přmýšlej te o tom. Naschledanou

Odpověď:
Dobrý den Adame,
co se týče ruských hráčů, nějací na trhu byli, někteří možná ještě jsou. Převážně se ale jedná o hráče, kteří už mají "doslouženo" v KHL, tzn. o starší hráče, kteří už pro nás nejsou tak zajímaví s ohledem na hokej, který hrajeme. Zejména fyzicky by na náš styl hry daní hráči nestačili. Střelce samozřejmě potřebujeme. Doufáme, že právě střelecké předpoklady naplní zmínění nově příchozí hráči.
Jan Halagačka (jhalagacka@gmail.com - Hradec Králové)
6.11.2018, 14:42
Dobrý den.

Pane Bednář, vy jste byl elitní nahrávač a elitní střelec. Po první čtvrtině je vidět nevyužívání vyložených šancí. Jsem si vědom, že 100% využití není možné, ale co ty další. Bylo to vidět v Olomouci, měli jsme šance na dva zápasy, přesto jsme prohráli. Co s tím??

Děkují - Jan Halagačka

Odpověď:
Dobrý den,
moc vám děkuji za kompliment. Jelikož máme suverénně nejmladší tým v extralize, tak hráčům samozřejmě trochu chybí vyhranost a zkušenosti ze zápasů. Pro nás je pozitivní, že se do šancí dostáváme, a je jen otázkou času, kdy kluci začnou góly dávat. Když se podíváme na tabulku, tak mi všichni dají za pravdu, že na takové pozici nás nikdo nečekal. Pojďme být trpěliví a pokračovat v progresu, který máme, a v naší tvrdé práci.
Lukáš (luky.hanak@seznam.cz - Lipník nad Bečvou)
6.11.2018, 14:09
Ahoj Jardo!
Předem ti chci popřát mnoho úspěchů a dobrých rozhodnutích v tvé nové pozici manažera a také celému týmu za vynikají výkony. Kluci drží každý zápas skvělé tempo, je to pohledný rychlý hokej, ale moc se trápíte se zakončením, opravdu... Vím, že každý zápas je něčím specifický a kluci, i když mají natrénované kombinace, tak musejí většinou improvizovat, ale nelze kluky nějak natrénovat k zakončení pod tlakem? A jak si jinak spokojený ty sám s výkonem týmu?
Díky za odpověď!!
P.S. Jezdíme vám fandit převážně tady na Moravě.. Už se těšíme do Třince.. Držte si styl kluci!! HRADEC!! ;-)

Odpověď:
Ahoj Lukáši,
moc ti dekuju za přání. Jak už jsem říkal, jsem rád, že jsme na ledě potvrdili hokej, jaký chceme hrát, po hokejové stránce jsem tedy spokojený a doufám, že se mnou fanoušci souhlasí. Co se týče zakončení pod tlakem, trenéři na tom při trénincích intenzivně pracují. Ale jak jsem zmínil, kluci jsou ještě mladí, jak my, tak fanoušci musíme být v tomto ohledu trpěliví. Už to, že se hráči dostávají do tolika šancí, je obrovský úspěch. Velmi si vážíme toho, že fanoušci jako vy za námi jezdí i na Moravu, moc nám to pomáhá. Ještě jednou vám tedy děkuji.
Jindřich Vávra (jindrich.vavra@atlas.cz - Hradec Kralové)
6.11.2018, 14:08
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli budeme posilovat náš tým? Za mě nám určitě chybí tvůrce hry, který jste byl vy a bohužel tu zatím takový nikdo není.. jako třeba na přesilovku, kde to je hodně znát a řečeně nás to teď stálo i zápasy.. Další pak střelec týmu.. Řešíme nebo budeme řešit Radka Smoleňáka k návratu zpět? První lajna fungovala skvěle - Rákos, Koukal, Smoleňák..bylo by to fajn, díky Radkovi mi i přišlo, že ostatní se začali tlačit více do brány, kde stačilo vidět, že jeden se tam postaví dáme díky tomu goly a najednou to funguje...

Můžeme očekávat v repre pauze nějaké přesuny?
Odpověď:
Dobrý den,
nějakého tvůrce hry, playmakera, intenzivně hledáme, trh je ale momentálně vybraný a podobní hráči zkrátka nejsou. Ke střelcům, posilám i k Radkovi jsem se vyjádřil už výše, doufám, že oba příchozí hráči budou v tomto ohledu platní.
Marek (vechet.marek@post.cz - Hradec Králové)
6.11.2018, 13:33
Dobrý den pane Bednáři chci se vám zeptat proč jste zbavili Koukymu céčko chápu že mu duply nervy.A za druhý proc se dal céčko nejhoršímu hráči sezony proč jste to třeba nedal zamorovi ten by si to zasloužil.

Odpověď:
Dobrý den,
Petrovi jsme odebrali céčko z několika důvodů. Jedním z nich byl jeho zkrat, jedním byla i jeho dosavadní výkonnost. Na Petra byl vyvíjen enormní tlak i co se týče kapitánských povinností a odebráním céčka chceme ten tlak snížit a tím zlepšit jeho výkony. Určitě si nemyslím, že Dominik Graňák je náš nejhorší hráč. On je vůdčím typem v kabině, samo mužstvo si ho za kapitána zvolilo. Už předtím plnil roli prvního asistenta, takže nevidím důvod, proč by zrovna on neměl být kapitánem. Petr Zámorský má nyní skvělou formu, ale sami hráči si zvolili za kapitána právě Dominika.
Emil (emil69@centrum.cz - HK)
6.11.2018, 13:27
Dobrý den, Filip Pavlík měl nabídku z Litvinova, sám do tohoto týmu i chtěl přestoupit, chceme mít v týmu takové hráče, kteří by raději hráli jinde? Není lepší takové hráče uvolnit ?

Odpověď:
Dobrý den,
já si nejsem vědom toho, že by Filip chtěl odejít do Litvínova. Ze strany litvínovského klubu zájem byl a nějaké telefonáty jsme zaznamenali, ale nevím o tom, že by sám Filip chtěl odejít.
Kory (hateblood@seznam.cz - Hradec Králové)
6.11.2018, 13:06
Zdarec Jardo! Gratuluju k super začátku sezony, to tady nikdo nečekal:) spíš střed tabulky:) A jak se ti tady v klubu pracuje? Seš spokojenej? Posledních pár zápasů se nějak nedaří udržet vedení co? škoda těch dobře rozjetých zápasů..vedete a pak příde třetí třetina a je po všem...ale musim říct, že co se herního projevu týká, tak se mi to jako divákovi fakt líbí-jen tak dál!!
At se ti daří!

Odpověď:
Ahoj Kory,
děkuju ti za gratulace. Každý je spokojený, když se vyhrává, takže já momentálně spokojený jsem. Sezóna je ale ještě dlouhá, já jsem v této funkci teprve chvíli, takže se pořád učím. Určitě vidím spoustu práce, na které se já sám musím zlepšit a nabrat zkušenosti.
Václav Obolecký (vaclav.obolecky@unet.cz - Polička)
6.11.2018, 10:28
Proč nehraje Radek Smoleňák ?.

Odpověď:
Dobrý den,
Radkovi teprve nedávno skončil try-out ve Švýcarsku. Poté jsme s ním začali vyjednávat a jak už jistě víte, podepsal u nás smlouvu. Měl by nastoupit už v pátečním zápase proti Karlovým Varům.
Honza Prachar (jprachar@hotmail.com - Manchester New Hampshire)
6.11.2018, 01:50
Nestyska se Ti po tymu Monarch a kamaradech v Manchester? Nam po Tobe ano.

Odpověď:
Ahoj Honzíku!
Díky za zprávu, moc tě zdravím. To víš, že stýská, hlavně po těch steacích, který jsme dělali u vás na terase :-)
Milan (stezery.hokejbal@seznam.cz - Hradec Králové)
5.11.2018, 20:41
Zdravím Bedýnko, na začátek Ti popřeji vše dobré, ve Tvém novém angažmá.
Chtěl bych se zeptat, když Radek Smoleňák ukončil působení ve Švýcarsku,zda existuje možnost jeho návratu k nám pod Bílou věž?
Bylo by to určitě super, jak pro fanoušky tak pro celý tým.
Předem díky za odpověď

Odpověď:
Ahoj Milane,
moc děkuju za přání, jak už jistě víš a jak jsem zmínil výše, tak Radek se k nám do Hradce opravdu vrátil. Fanoušci by ho měli vidět už při víkendových zápasech.
Honza Vodák (h.vodak@seznam.cz - Hradec Králové)
5.11.2018, 19:55
Ahoj Bedýnko,

rád bych se zeptal na dvě věci. Co je těžší hrát na ledě (střety, modřiny,vyčerpání) anebo hrát hru s agenty o hráče? A druhá otázka:
Který letošní přestup (který hráč) byl nejkomplikovanější a máš z něho výborný pocit, že se uskutečnil?

Odpověď:
Ahoj Honzo,
1) Z mého pohledu jde o dvě úplně rozdílné hry a záležitosti. Jako hráč jsem se hokejem bavil, což bylo příjemné. Jako "bafuňář" teprve nabírám zkušenosti a učím se, hlavně co se týče různých vyjednávání. Pro mě je to ale super práce, kterou jsem si vždycky přál a hrozně mě baví. Z obou hledisek to pro mě bylo a je super.
2) Nejkomplikovanější jednání byla asi se Smolim, ten měl svou hlavu a své argumenty. Asi ani jeho agent nebyl úplně nadšený, když mu každý den volal a probíral s ním věci ohledně smlouvy. Dobrý pocit mám hlavně z prodloužení smlouvy s Petrem Zámorským, ale tam nešlo o nějaká složitá jednání. Jsem moc rád, že jsme ho k nám ze Sparty dostali. Teď když jsem byl v Holešovicích a viděl jsem billboardy národního týmu se Zámkem zrovna tam před halou, tak mi to přišlo docela vtipné. Celý náš tým hraje výborně a v kabině je skvělá atmosféra a já doufám, že to vydrží.
Tom (thomas21@centrum.cz - Hradec Králové)
5.11.2018, 19:29
Čau Jardo....držíš letos Movember?a jak Ti to pálí v lese?a co říkáš zatím na průběh sezóny?díky za odpovědi a ať se daří

Odpověď:
Čau Tome,
nevím jak kluci v kabině, ale tady ve vedení letos Movember nedržíme. V lese jsem letos ještě nebyl :-) S průběhem sezóny jsem zatím spokojen, jak už jsem říkal. Děkuju za přání.
Veronika (veruspokemon@email.cz - Hradec Králové)
5.11.2018, 19:10
Dobrý den, bedynko vo si myslíš věci ohledně koukyho a jak to jde na nové funkci sportovního managera


Odpověď:
Dobrý den Veroniko,
jak to jde v nové fuknci? Pomalu :-) Jak jsem říkal, vše se teprve pomalu rozjíždí, postupně nabírám zkušenosti. Co se týče Koukyho, je to pro nás nesmírně platný hráč a my doufáme, že se dostane zpět do formy, kterou od něj očekáváme.