Aktuální zprávy z klubu
út 21.8.2018 | Klub

Sportovní manažer Jaroslav Bednář odpověděl na dotazy fanoušků

V průběhu letní přípravy dostali fanoušci Mountfieldu HK možnost zeptat se na aktuální témata týkající se hradeckého hokeje sportovního manažera klubu Jaroslava Bednáře. Bývalý hráč na všechny přijaté otázky, které se věnovaly zejména skladbě kádru, v polovině srpna odpověděl.

Pavel (p@p - Hradec Kr.)
10.8.2018, 22:25
 
Ahoj,

zatím to vypadá, že Matěj Chalupa je váš první ”majstrštyk” :)
Zajímalo by mě jak jste na toho hráče narazil, chodíte pravidelně na juniory? A jak je možné, že si ho nestáhla do přípravy Plzeň, museli přeci vidět, že je to talent. :)

Děkuji.Odpověď:
Ahoj Pavle,
Matěje mi doporučil jeho hráčský agent. Vzal jsem ho tedy do Letňan na led, abych viděl, o jakého hráče se jedná. Hned po pár minutách jsem poznal, že bude talentovaný, takže jsem ho taky doporučil a vzali jsme ho na zkoušku. Doufám, že naváže na výkony, které předváděl v přípravě.
hrusin (hrusin.p@centrum.cz - Hradec Králové)
5.8.2018, 12:43
 
Ahoj Jardo,
byl jsi vynikající hráč a věřím, že budeš i manažer.
Co se ti v nové funkci zatím povedlo dle tvých představ a co si myslíš, že naopak ne ?
Při skautingu hráčů využíváš hojně svoje kontakty ? A že jich budeš mít za dobu své bohaté kariéry určitě hodně.
Děkuji a ať se daří, jo a taky lovu zdar ( hráčskému a na posedu ).

Odpověď:
Ahoj,
vzhledem k tomu, že práci vykonávám teprve krátce a navíc jsem přišel, když už nějakých osmdesát procent hráčů bylo podepsáno, tak je třeba říct, že má práce bude začínat vlastně až v sezóně, od září. Práce samotná mě jinak baví hodně, je to zaměstnání, které jsem si vždycky přál. Jsem rád, že jsem dostal šanci a udělám vše pro to, abychom měli co nejlepší výsledky.
S kontakty je to pravda, snažím se využívat všechny, které jsem měl za svou kariéru možnost získat. Věřím, že to bude jen a jen ku prospěchu.
Moc díky za přání, taky přeji, ať se daří!
Adam Louda (kpkn@seznam.cz - Hradec Králové)
3.8.2018, 14:53
 
Ahoj jardo
Mohl bych se zeptat příjdou ještě ňejaci cizinci.
Mýslím že třeba sébastien piche je dobrá myšlenka.
Já bych doporučoval do útoku Rusa ale je to vaše rozhodnuťí.
Hodně štěstí do dalších roků hezký den neschlsdanou🤗.
A děkuji za odpověď.Odpověď:
Ahoj Adame,
myslím si, že do začátku nového ročníku už nikdo další nepřijde. Chtěli jsme přivést ještě nějakého „bodového“ útočníka, který by jich dokázal nasbírat třeba padesát za sezónu, bohužel ale takoví hráči nejsou k dispozici. Budu takového intenzivně hledat na příští sezónu, abychom ho přivedli.
Co se týče Rusů, to je extrémně těžká situace – v Rusku jsou úplně jiné podmínky než u nás a jak už je asi už vidět, moc jich v české extralize nehraje.
pampeliska (neumimenic@seznam.cz - Častolovice)
3.8.2018, 13:57
 
Ahoj Jardo. Předem velké díky že jsi zůstal věrný Hradci. Jak se ti líbil včerejší zapas v Přerově? Už máte někoho vybraného kdo zůstane? Jak to vypadá s č.10? Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů v tvém novém zaměstnání.😊 Eliška


Odpověď:
Ahoj,
zápas v Přerově bych asi moc nehodnotil, první utkání v sezóně nejsou moc o hokeji.
Z dalších utkání, která se odehrála v rámci Mountfield Cupu, mám velice dobrý pocit. Co se herního projevu týče, ten byl rychlý, důrazný, hráli jsme zkrátka dravý hokej. Přesně takový chceme předvádět, takže doufám, že nám to vydrží po celou sezónu a kluci budou na ledě nechávat všechno.
Kádr už se více rozšiřovat nebude, dohodli jsme se na podepsání Sébastiena Pichého, Richarda Nedomlela a Marise Bičevskise, tudíž se dá říct, že momentálně máme tým uzavřen. Teď už záleží jen na trenérech, jak budou chtít krystalizovat sestavu. Pár zápasů, které jim napoví, nás ještě čeká.
Moc děkuji za přání
Lukáš (lukaskk@gmail.com - Hradec)
1.8.2018, 17:53
 
Ahoj Jardo,
Zajímalo by mě, zda máte nějakou možnost zjistit platy hráčů v předchozím klubu, aby jste je zbytečně nepřepláceli, nebo nenabízeli příliš nízké smlouvy bez smyslu?
Budou znovu nějaké speciální dresy pro Mountfield cup? A připravujete už dresy na začátek extraligy?
Díky!

Odpověď:
Ahoj Lukáši,
takovou možnost samozřejmě máme, ale na druhou stranu – u nás nebude přeplacený žádný hráč. Každý má svou hodnotu a my se rozhodně nebudeme držet přeplácení, aniž by třeba někdo neměl požadovanou kvalitu.
Pokud jde o dresy, to není úplně otázka na mě. Každopádně na Mountfield Cup a přípravné zápasy máme dresy speciální, na extraligu se už chystají.
David46 (d.krejci.vlcaci@seznam.cz - Hradec Králové)
1.8.2018, 10:22
 
Ahoj Jardo,

jak jsi zatím spokojený s týmem?? Máte v plánu ještě nějak doladit hráčský kádr? Pokud ano, můžeš být trošku konkrétnější? Jestli je to hráč(i) z naší ligy, nebo ze zahraničí??

Díky za odpověď a ať se daří!!!

David

Odpověď:
Ahoj Davide,
kádr už je de facto uzavřený a další příchody neplánujeme. Rozpočet není nafukovací, takže se musíme držet určitých směrnic, které nastavilo vedení klubu. Momentálně žádné příchody neplánujeme.
Díky moc, nápodobně!
Ondřej Doležal (doleondra@seznam.cz - Hradec Králové)
1.8.2018, 06:57
 
Ještě se tě zeptám. Nechtěl by si extraligu snížit na 48 kol v základní části ? Tak by hrál každý s každým 4 krát jako na 4 vítězství v PLAY OFF

Odpověď:
Ahoj,
o tom jsem, upřímně, ještě nikdy nepřemýšlel.
Burák (burak.vl@seznam.cz - Štěchovice)
31.7.2018, 22:05
 
Ahoj Jaro. Taky se Ti zdá, že už nám v našich letech ubývá sil? My už pomalu ve dvou nenaložíme ani sele na vlek. Asi budeme muset skočit do posilovny ke Lvu. Lovu zdar!

Odpověď:
Ahoj Láďo,
jestli má 29,7 kg, tak je to sele, a to už se nakládá těžko :-) S posilovnou souhlasím a doufám, že brzo dorazíš na zápas.
Nápodobně, lovu zdar!
Jakub Vojtěch (Jakubvotrok@seznam.cz - Hradec Králové)
31.7.2018, 20:10
 
Ahoj Jardo nevíš kdo bude přítomný kapitán já bych tam dal Petra Koukala.

Odpověď:
Ahoj,
Jakube, bude z Vás dobrý manažer :-)
Jirka (jiri.rechtorik@seznam.cz - Hradec Králové)
31.7.2018, 20:07
 
Ahoj Jardo. Co rozhodlo,že jsi ukončil hráčskou kariéru? Podle mého názoru jsi měl minimálně ještě na jednu sezónu.Na druhou stranu jsem velice rád, že zůstáváš v Hradci. Hodně štěstí do dalších dnů.

Odpověď:
Ahoj Jirko,
rozhodl už přece jenom věk, potom také zdravotní stav. Nebyla již energie na cvičení a hlavně jsem v mém věku už postrádal motivaci. Neměl jsem potřebnou šťávu a myslím si, že byl nejlepší čas odejít.
Ahoj, Jardo, nevratis se do Slavie? Pomoc by jim určitě bodla :)

Odpověď:
Ahoj,
momentálně jsem zaměstnaný v Mountfieldu HK a nevypadá to, že by mě Slavia oslovila.
Miloslav Brixí (mbrixi@cmail.cz - Hradec Králové)
31.7.2018, 19:06
 
Pracuje pro tým Jarda Kudrna?

Odpověď:
Ahoj,
nejsem si toho vědom.
Jirka (balcar.hajzin@seznam.cz - Jaroměř)
31.7.2018, 13:52
 
Ahoj Jardo
Díky za tvé hráčské působení v Hradci a hodně úspěchů v manažerské pozici.Můj dotaz ,kolikrát týdně jsi dával dálnici jako hráč a kolikrát teď??? Měj se fajn Jirka

Odpověď:
Ahoj,
když jsem po zápasech nepřespával v Hradci, dálnice jsem dával de facto každý den. Teď zhruba třikrát v týdnu, ale jak začne sezóna, tak budu zase jezdit pořád.
Lukáš (Lukyrosecky@seznam.cz - Chlumec nad Cidlinou)
31.7.2018, 12:25
 
Ahoj Bedýnko, chtěl bych se zeptat, co tvoje práce obnáší a jakou roli v týmu by měl zastávat Martin Réway?
Díky za odpověď a doufám, že budeš stejně skvělý sportovní manažer jako hokejista. 😊😊😊

Odpověď:
Ahoj Lukáši,
moje práce obnáší stavbu a doplňování týmu, a to tak, aby měl co nejlepší výsledky. Musím přivádět hráče a posléze se o ně i starat, tedy poskytnout jim co nejlepší servis, aby se mohli své práci věnovat naplno. Zkrátka typická práce sportovního manažera.
Martin Réway u nás ze zdravotních důvodů dále pokračovat nebude.
Zdenek (zcseal@gmail.com - Hradec Kralove)
31.7.2018, 00:09
 
Co dneska dělá Jarda Kudrna ?

Odpověď:
Ahoj,
to netuším.
Václav Hynek (1966VH@seznam.cz - Dvůr Králové)
30.7.2018, 13:46
 
Zdravím Jardo,v první řadě bych Vám chtěl za sebe poděkovat za velmi krásné a vynikající působení v našem klubu Hradci Králové.Tvl,to byla jízda,zvlášt nemohu zapomenout na ten vyrovnávací gol s Pardubkama doma na 2-2.Myslím si,že Vaše rozhodnutí skončit jako hráč bylo velmi,velmi předčasné,i když Vás chápu,člověk stárne a je domlácenej.A tak jestli bych mohl,chtěl bych se zeptat na pár věcí.
1.Jak se Vám pracuje v nové funkci a zdali Vám jsou majitel a GM na 100 procent nápomocni
2.Zda nám můžete něco říct o novinkách,jestli se chystá něco nového v klubu Mountfield HK ohledně hráčských příchodů
3.Pokud by nastala nedejbože zvláštní a vyjímečná situace,zda by jste oblékl hokejovou výstroj.
To by tak asi bylo vše,co by mne zajímalo a děkuju za odpověd.Bedýnko,mám Vás rád.S úctou a díky Václav

Odpověď:
Ahoj Václave,
moc děkuji za zprávu i připomenutí té branky. Tuším, že to byla ta z modré čáry, jak jsem ji dával „Kácovi“ na vyrážečku do víka :-)
1. Oba jsou, stoprocentně. Hned při nástupu do této práce mi Aleš Kmoníček byl nápomocen ve všem, co jsem potřeboval. Kdykoliv za ním přijdu, tak je velice ochotný a pomáhá mi, což je skvělé především v začátcích, které nejsou vůbec jednoduché. Stejné to je i s prezidentem klubu. S čímkoli jsem potřeboval poradit, vždy mi oba vyhověli.
2. Momentálně je tým již uzavřen a myslím si, že během první čtvrtiny sezóny se určitě nic nestane.
3. To si nemyslím :-)
Taky ještě jednou moc děkuji a přeji vše dobré!
Ondřej Doležal (doleondra@seznam.cz - Hradec Králové)
30.7.2018, 06:05
 
Ahoj Bedýnko
Mohu se zeptat o jakých posilách se ještě s Kmoníčkem porozhlížíte, není lepší v klubu mít ještě dva cizince ? Jak říkáš že máte rozjednaný ještě dva hráče. Já bych je vzal protože jestli jsou starší tak by bránili mladší kluky. Chtěl bych se zeptat o jaké cizince uvažujete. A už se ví kdo bude nosit kapitánské C ?
Děkuju za odpověď
Ondřej Doležal

Odpověď:
Ahoj,
kapitánské „céčko“ bude samozřejmě nosit Petr Koukal. Posily už žádné neplánujeme. Původně jsme chtěli dva hráče, nevyšlo to, museli jsme tedy na try-out vzít jiné. Ve finále se ukázalo, že kluci, které jsme měli na zkoušku, potvrdili svou kvalitu.