Fanoušci
čt 12.9.2019 | Jan Vavřina, Aleš Havel

Stáhněte si kalendář zápasů do mobilu nebo počítače!

Chcete mít neustálý přehled o tom, kdy můžete vyrazit podpořit hradecké hokejisty na domácí nebo venkovní stadion? Nebo kdy se konají doprovodné akce klubu Mountfield HK? Pak jistě uvítáte možnost implementovat rozpis zápasů do vašeho zařízení, ať už se jedná o mobilní telefon, tablet nebo počítač.

Ještě před startem Tipsport extraligy 2019/20 přichystal Mountfield HK pro fanoušky novinku v podobě sdíleného kalendáře. Ten obsahuje všechny zápasy Hradce Králové, které v následujících měsících A-tým odehraje. Skrze pár kliknutí je možné rozpis zápasů importovat do mobilu nebo třeba notebooku.

Stačí navštívit stránku www.stanza.co/@mountfieldhk, kliknout na "Add to calendar", vybrat formát kalendáře a zvolit, které akce chcete do kalendáře vložit – zda domácí zápasy, venkovní zápasy nebo doprovodné akce (samozřejmě můžete vybrat všechny varianty). Zvolené kalendáře se vám zobrazí ve vybraném zařízení a budou v případě změny automaticky synchronizovány. Pokud budete chtít kalendáře skrýt, nic vám v tom bránit nebude.