Akademie ČH
so 4.1.2014 | Martin Voltr, Renata Poppelová

Starší žáci vybojovali na turnaji v Litomyšli stříbro

V pátek 27. prosince se hradecké ročníky 2000 a 2001 zúčastnily turnaje v Litomyšli. Všechny zápasy mezi čtyřmi soupeři se hrály na 2x 16 minut a každý poločas se počítal jako jeden samostatný zápas. Stále tedy bylo o co hrát a když se jedna část nepovedla, neúspěch se mohl napravit ve druhé.

Přestože se hrálo o vánočních svátcích, některé souboje měly velmi slušné tempo. Mladíci Královských lvů se snažili a i přes drobná zakolísání se v posledním zápase turnaje utkali s Litomyšlí o první místo. Bohužel se jim ale nedařilo v koncovce a skončili druzí. I tak si ale všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovný a nadšený výkon!

Hradecká sestava

Krejčí, Kušnír – Myška, Doksanský, Duben, Kubišta – Síla, Nedomlel, Libnar, Dudek, Brejcha, Tomášek, Březák, Rychtera, Koďousek.

Nejlepším hráčem týmu za celý turnaj byl vyhlášen Vojtěch Síla.

Výsledky hradeckých zápasů

Královští lvi Hradec Králové – HC Boskovice
první poločas 1:1 – branka a nahrávka HK: Síla (Nedomlel)
druhý poločas 4:0 – branky a nahrávky HK: Síla (Brejcha), Nedomlel (Síla, Doksanský), Březák (Nedomlel), Dudek (Síla)
Nejlepším hráčem utkaní týmu byl vyhlášen Vojtěch Síla.