Tiskové zprávy
pá 19.12.2014 | Klub

Tomáš Slovák ukončil na vlastní žádost angažmá v klubu Mountfield HK

Hokejový klub Mountfield HK, a.s. se dohodl na ukončení platnosti hráčské smlouvy s Tomášem Slovákem. Slovenský obránce přišel pod Bílou věž před ročníkem 2014/15 a těsně před koncem kalendářního roku na vlastní žádost v klubu končí.

Hokejový klub ukončil spolupráci s Tomášem Slovákem, a to na hráčovu žádost. „Dva dny po posledním zápase s Pardubicemi mě kontaktoval agent hráče s tím, že Tomáš již nadále nechce pokračovat v našem klubu a že by rád ukončil své působení v Hradci Králové. Hlavním uváděným důvodem byl neodpovídající mediální tlak na jeho osobu a rozdílné názory jeho a klubu na hráčovu výkonnost,“ přibližuje důvody generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

„Klub měl zájem na tom, aby Tomáš i nadále pokračoval, což jsem mu sdělil já i prezident klubu, ale i přesto hráč trval na ukončení smlouvy. Tomášovo rozhodnutí respektujeme, děkujeme mu za služby, které zde odvedl, ale nebudeme v žádném případě nikoho nutit, aby hrál za Hradec Králové. V tuto chvíli řešíme legislativní náležitosti spojené s ukončením hráčské smlouvy. Tomášovi přejeme hodně štěstí v jeho následujícím působišti,“ dodal Aleš Kmoníček.