Aktuální zprávy z klubu
čt 13.2.2020 | Lukáš Foff | Foto: Jana Kotoučková

Tradiční akce znovu s úspěchem. Královský ples 2020 se vydařil

7. února večer zaplnily Kongresové centrum Aldis v Hradci Králové davy lidí. Všichni tam šli za jediným účelem – užít si 6. Královský ples, společenskou událost, při které se fanoušci dostanou do kontaktu s hráči, mohou se s nimi vyfotit, popovídat a odvážnější třeba i zatancovat. Letošní ročník byl opět perfektní, okořenilo jej vystoupení Petra Koláře a sympaťáka plesu ovládl brankář Marek Mazanec.

Královský ples, který pořádá společnost Profesmedia s.r.o., se již napevno zapsal do kalendářů hradecké hokejové veřejnosti. Není proto překvapením, že za zvuků hudební kapely Stop Time Band se velmi rychle zaplnil taneční parket. „Velmi mě překvapilo, jak rychle se lidi osmělili a začali tancovat. To bylo výborné a i díky tomu byl celý ples super,“ říká jednička hradeckého brankoviště Marek Mazanec.

Pohled na tancování je však různý u hráčů. Mezi ty vůbec nejzdatnější rozhodně patří kapitán Radek Smoleňák, ale jak je na tom Marek Mazanec? „Tanci se většinou vyhýbám, pokud nejsem vyloženě nucen násilím. Nepovažuji se za dobrého tanečníka,“ hodnotí sebekriticky hradecký gólman.

Ten ovládl letošní anketu TN Trade Sympaťák plesu a navázal tak na loňský úspěch bývalého hradeckého kapitána Dominika Graňáka. Ocenění rozhodně získal i za svůj přístup k podobným akcím. „Takovéhle události mám moc rád. Je to skvělá příležitost seznámit se s lidmi. Z ocenění má radost hlavně manželka, která si potvrdila, že má doma sympaťáka,“ dodává se smíchem Marek Mazanec.

A co dalšího se na plese dělo? Bylo toho opravdu hodně! Tradičně nechybělo pivo značky Klenot zdarma, Adam Kubík, Matěj Chalupa a Radim Šalda se postarali o půlnoční překvapení, tanečníci i netanečníci se vesele fotili ve fotokoutcích a v soutěžích a bohaté tombole vyhrávali hodnotné ceny. Nechyběla ani oblíbená módní přehlídka, na kterou se těšilo mnoho lidí.

Mountfield HK i společnost Profesmedia s.r.o. děkují všem účastníkům, díky kterým byl tento ročník opět nezapomenutelný.

Fotogalerie