Aktuální zprávy z klubu
po 31.3.2014 | Tisková zpráva

Událost roku vyhrál přesun extraligy do Hradce! Děkujeme všem!

Hradec se loučí s letošní sezónou smutně. Přesto však mohou být fanoušci a obyvatelé města hrdí na to, že v tradičním hlasování v soutěži o Událost roku, vyhrál právě "Přesun extraligy ledního hokeje do Hradce Králové". Symbolické listy předal před posledním zápasem zástupcům hokejového klubu pan Ing. Martin Soukup.

V pátek symbolicky před šestým zápasem se Zlínem předal Ing. Martin Soukup, předseda představenstva hokejového klubu Královští lvi a.s. Cenu města Hradec Králové – Událost roku 2013, kde zvítězil „Přesun extraligy ledního hokeje do Hradce Králové“, a kterou obdržel z rukou primátora města MUDr. Zdeňka Finka do rukou členů svého týmu v představenstvu Ing. Jiřímu Jirouškovi a generálnímu manažerovi Ing. Aleši Kmoníčkovi a zároveň jim poděkoval za vytrvalou práci pro hradecký hokej.

Poté předal cenu zástupcům společnosti Mountfield a.s. Ing. Miroslavu Schönovi a Ing. Ivanu Drbohlavovi, a to jako výraz poděkování za důvěru, se kterou vstoupili na hradecký led.

Po utkání vedení klubu Mountfield HK, a.s. předalo toto ocenění zástupcům fanklubu s poděkováním za perfektní podporu hradeckému hokeji doma i na ledě soupeřů. Těšíme se na sezónu další!