Aktuální zprávy z klubu
pá 18.11.2011 | Lukáš Souček

Útočník Ondřej Látal v Hradci Králové končí

Hradecký klub má před sebou v letošní sezóně zatím největší test. Z posledních sedmi utkání získala Mičkova družina pouze čtyři body a Hradec v tabulce klesl na osmé místo. Na vzniklou situaci zareagoval hradecký klub čtyřmi změnami. V Hradci Králové končí útočník Ondřej Látal, obránce Milan Karlíček odchází na měsíční hostování. Hradec naopak posílili Jan Bendík a Martin Záhorovský.

„S Ondřejem Látalem jsme se po vzájemné dohodě domluvili na ukončení spolupráce. V letošním roce už v Hradci Králové nebude pokračovat a v současné chvíli není jasné, kde bude dále působit. V této záležitosti mu ale samozřejmě vyjdeme vstříc a nové angažmá mu pomůžeme sehnat,“ říká generální manažer Aleš Kmoníček.

Sezóna Tým Z G A B +/- TM
2011-12 HC VCES Hradec Králové 21 3 4 7 -3 16

Během uplynulých dvou týdnů hradecký klub posílila dvě nová jména. Přišel obránce Jan Bendík a útočník Martin Záhorovský. „Oba hráče jsme zatím podepsali na měsíční hostování. Prodloužení doby hostování závisí zejména na jejich výkonech. Uvidíme, jak se jim bude dařit“, říká hradecký manažer.

Hradecký klub naopak uvolnil na Slovensko obránce Milana Karlíčka. „Po domluvě s trenérem jsme se rozhodli, že Milana na měsíc uvolníme. Věříme, že ho to nastartuje a oživí do zbytku sezóny. S jeho kvalitami samozřejmě dále počítáme, ale je pro nás v tuto chvíli zbytečné, aby byl ve čtvrté pětce a seděl na střídačce,“ vysvětluje Kmoníček.

Sezóna Tým Z G A B +/- TM
2011-12 HC VCES Hradec Králové 22 1 7 8 -1 14

Generální manažer zároveň dodává: „V současné chvíli pracujeme na posílení naší ofenzívy. Rádi bychom získali ještě jednoho kvalitního útočníka, který by náš útok posílil.“