Žáci
út 7.10.2014 | Lukáš Štěrovský

Úvodní královéhradecký brankářský kemp sezóny 2014/15 se vyvedl na výbornou

První letošní kemp pro brankáře Královéhradeckého kraje pořádaný klubem Královští lvi Hradec Králové, proběhl velmi úspěšně. Zúčastnilo se ho dvacet dva mladých talentů ve věku od šesti do dvanácti let. Rozděleni do dvou skupin podle věku, absolvovali účastníci náročný program obsahující dva tréninky na ledě, jeden mimo led v tělocvičně a také lekci kompenzačního cvičení.

Dopolední tréninkové jednotky byly zaměřeny speciálně na tolik potřebné brankářské bruslení, v odpolední části pak prověřili účastníky kempu v různých situacích střelci Královských lvů.

Trenéři brankářů klubu Královští lvi Hradec Králové Filip Luňák, Jiří Slabý a Rudolf Bernart byli s přístupem a tréninkovým nasazením jednotlivých gólmanů velmi spokojení. „Nasazení všech bylo dobré, stejně tak účast. Kluci se snažili,“ kvitoval s povděkem průběh kempu právě Filip Luňák.

„Věřím, že i příště bude vše probíhat v podobném duchu. Určitě se jedná o skvělou příležitost pro mladé hráče. Kemp jim díky speciálním tréninkům pomůže v dalším hokejovém růstu,“ dodává bývalý brankář tehdy prvoligového Hradce Králové.

Místa na tento kemp byla plně obsazena již krátce po zveřejnění informace o jeho pořádání. Další soustředění brankářů je naplánováno na měsíc listopad, přesné datum bude oznámeno začátkem daného měsíce. Doporučujeme pozorně sledovat informace na našich webových stránkách.