Aktuální zprávy z klubu
st 2.5.2012 | Jakub Malý

Vágner kapitánem, Koudelka pravděpodobně končí

Novým kapitánem hradeckého hokejového týmu by měl být Martin Vágner. Své působení v klubu patrně ukončí Martin Koudelka.

„Tato volba nového kapitána se mi zdá jako dobré řešení. Doufám, že se s Martinem Vágnerem jako kapitánem půjde i do nové sezony. To bude věc trenéra, nijak do toho zasahovat nebudu. Věřím, že se rozhodne správně," řekl generální manažer HC VCES Hradec Králové Aleš Kmoníček.

Vágner měl v Hradci nejprve střídavé starty z Třince. S klubem loni podepsal dvouletou smlouvu a stal se pevným článkem obrany.

Dosavadní kapitán se asi loučí
Martin Koudelka byl výraznou oporou. Jeho pokračování si přálo klubové vedení i nový trenér Martin Hosták, protože se jedná o zkušeného centra a člověka spjatého s klubem. „Komunikovali jsme s ním ohledně smlouvy. Hráč si vzal čas na rozmyšlenou a v pondělí mi sdělil, že smlouvu neakceptuje a že je čas, aby se posunul někam dál," uvedl Aleš Kmoníček.

Další Koudelkovo působení jasné není. „Mrzí mě, že jsme nenašli společnou řeč. Martinovi chci poděkovat za to, co pro hradecký hokej doteď udělal. Přeju mu, ať se mu případně daří jinde," říká Aleš Kmoníček.