Tiskové zprávy
pá 7.9.2012 | Sanny Muharem

Ve středu se konal nábor. Zapsalo se 115 mladých Královských lvů

Klub Královští lvi Hradec Králové a.s. pořádal ve středu 5. září tradiční nábor mladých hokejistů. Pozvané byly všechny děti ve věku od čtyř do sedmi let. Do hradeckého klubu se jich zapsalo celkem 115. Děti se budou snažit napodobit své starší kolegy. Akce se zúčastnili také někteří hráči A-týmu, a to Jiří Hendrich, Martin Vágner a Filip Luňák. Nechyběl ani samotný generální manažer klubu Ing. Aleš Kmoníček a také sportovní ředitel mládeže Miloš Říha.

Patronem tohoto projektu je hlavní trenér A-mužstva Martin Hosták. Vedoucím trenérem náboru pak Miroslav Vybíral. Celé akce se účastnil i sportovní ředitel mládeže Miloš Říha. Tradiční nábor do kurzů bruslení hokejového klubu probíhal ve VIP prostorech zimního stadionu. Pro děti bylo připraveno překvapení. Uvítal je totiž maskot klubu Mechováček.

Do kurzu se přihlásilo celkem 115 dětí. Ty budou své schopnosti zdokonalovat dvakrát týdně, vždy ve čtvrtek a v neděli od 17:30. Vše pak bude pochopitelně probíhat na zimním stadionu v Hradci Králové. Celý tento tréninkový proces potrvá od října do března.

V rámci tréninkové jednotky kurzu jsou vytvořeny skupinky o počtu maximálně šesti až sedmi dětí, každou z nich bude mít na starosti jeden kvalifikovaný trenér a hráč A-týmu. Na základě dovedností a šikovnosti se děti posouvají dále.

První trénink začíná v neděli dne 16.9.2012 v 17:30. Pokud jste se snad nemohli na náborovou akci dostavit, Vaše děti nemusí smutnit. Do kurzu se totiž můžete stále hlásit, a to na telefonním čísle 776 486 004. V říjnu následně proběhne druhé kolo náboru.

Klub Královští lvi Hradec Králové a.s. v budoucnu plánuje další doprovodné akce. Kromě druhého kola se hradečtí hokejisté A-týmu znovu vydají do základních a mateřských škol.

Při rozhodování Vám může pomoci i toto video.