Aktuální zprávy z klubu
po 9.9.2019 | Jan Vavřina

Vedení klubu spolu s partnery zahájilo sezónu 2019/20

V úterý 3. září 2019 měli hradečtí hokejisté a vůbec celý klub pořádně nabitý program. Ve 13:00 odstartovala předsezónní tisková konference klubu, na kterou navázalo individuální focení hráčů a oficiální týmové focení před startem Tipsport extraligy. Večer už se všichni hlásili v Novém Adalbertinu, aby společně s partnery klubu zahájili nový hokejový ročník.

Slavnostním setkáním, jehož hlavním partnerem byla společnost HK Audit, provázel jako v posledních letech moderátor klubu Tomáš Borovec. Ten po zahájení večera přivítal na pódiu zajímavé hosty – jako první sklidili velký aplaus mladí hokejisté Mountfieldu HK, kteří se podíleli na vítězství na mezinárodním turnaji CCM World Invite.

Poté směrem k přítomným hostům i hráčům promluvili prezident klubu a předseda představenstva Miroslav Schön, primátor města Hradec Králové Alexandr Hrabálek, generální manažer klubu Aleš Kmoníček, hlavní trenér A-týmu Tomáš Martinec, kapitán mužstva Radek Smoleňák nebo gólman Marek Mazanec. Pro přítomné byl připraven také doprovodný program v podobě vystoupení skupiny Aerobic club hip hop Gabriely Baškové a hudebního doprovodu v podání skupiny Pavouk Čichal Salám.

A co sdělil přítomným hostům ve svém proslovu prezident klubu Miroslav Schön? „Naším cílem je, abychom hráli takový hokej, který vás bude bavit a jenž nám přinese přední příčky v extraligové tabulce. Jediné, kde se musíme napravit, je play off. Nic z toho by nešlo bez vás – partnerů, sponzorů a přátel hradeckého hokeje. Děkuji vám, že nás podporujete, že nám fandíte, a doufám, že i klub vám bude celou sezónu dělat radost.“