Aktuální zprávy z klubu
ne 9.8.2020 | Klub

Vstupenky na Dynamo a Olomouc budou v režimu jako proti Brnu

Premiérový domácí zápas má Mountfield HK za sebou. Podle předpokladů ho vzhledem k aktuální situaci a mimořádným opatřením sledovala "vyprodaná" aréna, čítající 750 fanoušků. Také další dva duely základní skupiny Generali Česká Cupu by se měly odehrát ve stejném režimu, a to včetně možnosti vyzvedávání vstupenek pro majitele sezónních permanentek.

Na základě nařízení ministerstva zdravotnictví (zde a zde) bude ČPP Aréna i nadále rozdělena do tří sektorů – sever (vstup hlavním vchodem; tribuna nad trestnými lavicemi), jih (vstup VIP vchodem; tribuna nad střídačkami) a západ (vstup od Jiráskových sadů; tribuna pod a vedle režie), které mohou mít maximálně tisícovou kapacitu. Tyto tři sektory budou od sebe odděleny zátarasami a budou neprůchozí! Každý sektor bude mít k dispozici vlastní občerstvení a sociální zařízení. Zcela uzavřeny budou sektory STÁNÍ, JV, SV, F, L, FR1 a FR2!

Na stadionu bude moci být obsazena každý druhá řada a v ní každá druhá sedačka (bez ohledu na rodinné či jiné osobní vazby), kapacita každého ze sektorů tak bude čtvrtinová – 250 osob, celkem v celé hale tedy 750 osob. Sektor na stání bude zcela uzavřen. Pro vstup do haly bude bezpodmínečně nutné využít vchod daného sektoru a pohybovat se výhradně v jeho prostorách.

Všichni fanoušci musí dodržovat dvoumetrové rozestupy a neshlukovat se, po celou dobu přítomnosti v prostorách ČPP Arény musí mít nasazeny roušky, musí respektovat platná nařízení a pokyny pořadatelské služby. Vzhledem k výše uvedeným mimořádným opatřením a restrikcím je hokejový klub zároveň nucen změnit pravidla vstupu do ČPP Arény, a to i pro majitele sezónních permanentek. Vedení klubu se také pro další dva zápasy (13. 8. proti Pardubicím a 18. 8. proti Olomouci) rozhodlo pro nastavení systému, který byl platný pro duel s Brnem:

Žádné permanentky na přípravná utkání nebudou funkční! Majitelé sezónních permanentek budou mít od pondělí 10. srpna 13:00 do středy 12. srpna 20:00 možnost stáhnout si svou vstupenku na oba zápasy zdarma (jedna sezónní permanentka = jedna vstupenka), a to výhradně on-line skrze tento odkaz. Upozorňujeme, že celkový počet vstupenek je limitován a po vyčerpání kapacity již další k dispozici nebudou!

Postup pro zakoupení vstupenky: Po kliknutí na odkaz je potřeba do systému zadat šestimístné číslo permanentky. Poté lze vybrat jedno libovolné místo a vstupenku objednat, tu obdržíte ve formě e-ticketu na zadanou e-mailovou adresu. Pro každou permanentní vstupenku je nutné opakovat tento proces zvlášť.

V případě, že by se alokovaný počet vstupenek nevyprodal, budou zbývající vstupenky uvolněny do volného prodeje ve čtvrtek 13. srpna ve 13:00 za jednotnou cenu 150 Kč. Zlevněné ani dětské vstupenky nebudou k dispozici, každý návštěvník přitom musí mít platnou vstupenku.

Hokejový klub se musí řídit platnými předpisy a je zřejmé, že se na všechny fanoušky nedostane. Vedení klubu proto žádá fanoušky o maximální pochopení situace, kterou prakticky nemůže ovlivnit.

Vozíčkáři:

Vozíčkářům bude vstup na stadion povolen od Jiráskových sadů, a to v počtu čtyř po rezervaci svého místa na e-mailové adrese ales.havel@mountfieldhk.cz.

Akreditace:

Loňské klubové akreditační karty budou platné pouze pro ty osoby, jejichž účast na stadionu je nutná (každý návštěvník ČPP Arény musí mít své místo na sezení za dodržení výše uvedených podmínek). Novinářské akreditace v platnosti nebudou, pro zástupce sdělovacích prostředků bude vytvořen separátní rezervační systém.

Základní pravidla a omezení v kostce:

  • Stadion bude rozdělen na tři neprůchozí sektory, sektor na stání bude uzavřen
  • U vchodu do haly a na toaletách budou k dispozici dezinfekce
  • Každý návštěvník musí mít své místo v hale na sezení, není možné nikde stát
  • Po dobu přítomnosti na stadionu musí mít všichni návštěvníci nasazené roušky
  • Je nezbytně nutné dodržovat veškerá platná nařízení a pokyny pořadatelů